Books: Religion

Number of items: 40

Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
17360.

1 200 HUF
Királyleány legendája. Ime szerető atyámfiai, ez Margitnak, magyar király leányának gyönyörűséges élete. Árpádházi Szent Margit tisztelőinek a magyar leányifjúságának szeretettel ajánlják Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constantina iskolanővérek. Bp.,[1942], Korda Rt.,(Klösz György és Fia-ny.), 14 sztl. lev. 13 egészoldalas illusztrációval. Kiadói kopott papírkötés, zsinórfűzött, antikizált lapokkal.
17361.

1 400 HUF
17362.

1 200 HUF
De Heer J.: Armageddon. A népek végpusztulásának színtere. Szabadi Elemér fordítása. Bp, 1936, Sylvester. Kiadói papírkötés, foltos, részben felvágatlan lapokkal.
17363.

2 000 HUF
17
Barna Gábor: Búcsújáró és kegyhelyek Magyarországon. Panoráma kiadó, 1990, Gyomaendrőd. Képekkel illusztrált, kiadói kemény kötésben.
17364.

1 000 HUF
Martina DeglInnocenti, Stella Marinone: Biblia - Történetek és képek. H.n., 2011, Grafo. 608p. 273 reprodukciójával, többek közt Leonardo da Vinci, Albrecht Dürer, Caravaggio és mások műalkotásaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17365.

Martina Degl'Innocenti, Stella Marinone: Biblia - Történetek és képek. H.n., 2011, Grafo. 608p. 273 reprodukciójával, többek közt Leonardo da Vinci, Albrecht Dürer, Caravaggio és mások műalkotásaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

1 800 HUF
17
Bill Warner 3 műve: Mohamed élete. A szíra.; Saría törvény nem muszlimoknak ; Mohamed hagyománya. A hadísz. Brno, 2015-2016, CSPI. Kiadói papírkötés.
17366.

1 600 HUF
10
S. Lackovits Emőke (szerk.): Népi vallásosság a Kárpát-medencében I. Veszprém, 1991., VEAB Néprajzi Munkabizottsága és a Caritas Transsylvania. Kiadói papírkötésben.
17367.

1 000 HUF
17368.

1 000 HUF
Zoványi Ernő: A reformáció Magyarországon 1565-ig. Bp., én., Genius. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a gerincen kis hiánnyal, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
17369.

1 200 HUF
17370.

1 200 HUF
Die Heilige Katharina Labouré. Botin der Wundertätigen Medaille. Lyon, 1947, M. Lescuyer & Fils. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17371.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF