Printed Materials

Number of items: 261

1944 Csillogó Határidó Napló, Köel Vegyiművek, kopottas állapotban + 1937 Ulrich B. J. Budapest VI. falinaptár
13366.

1944 "Csillogó" Határidó Napló, Köel Vegyiművek, kopottas állapotban + 1937 Ulrich B. J. Budapest VI. falinaptár

1 200 HUF
1944 Nimród vadászlap június 20-i száma, képekkel illusztrált, több korabeli reklámmal, hajtásnyommal.
13367.

800 HUF
1945 MSZDP szociáldemokrata választási röplap 22x15 cm
13368.

1 200 HUF
1946 Képes Sportlap. I. évf. 15. sz., 1946. okt. 22., kissé szakadt borítóval, 14 p.
13369.

1 200 HUF
1946-1947 Képes Figyelő 1946. márc. 30., 1947. márc. 1. A címlapon Endre László akasztásával és a Magyar Közösség perének tárgyalásával.
13370.

1 000 HUF
11
1946 Sut. Haftalik Spor Gazetesi, török sportújság benne Újpest-Besiktas (3-1, 4-1), fekete-fehér fotókkal, 8 p. + Coptidianul de Amiaza, 1946. jún. 1. román sportújság, szakadozott, 4 p.
13371.

1 800 HUF
1946 Meghívó a Földalatti vasút 50. évfordulója alkalmából tartott ünnepségre, képekkel illusztrált, kis szakadásokkal
13372.

4 600 HUF
12,43
13,53
1947 Szabadság demokratikus napilap, III. évf. 105. sz., 1947. május 10., a címlapon Szurmay vezérőrnagy, a nyilas kiürítési kormánybiztos elfogásának hírével, 6 p.
13373.

1 000 HUF
1949 Vadászok naptára. 1949-1950. Bp., Ludmányi János, szakadt borítóval,16 sztl. lev.
13374.

2 000 HUF
21
cca 1950 Leplezd le az összeesküvőket KISZ propaganda cédula, szép állapotban
13375.

cca 1950 "Leplezd le az összeesküvőket KISZ" propaganda cédula, szép állapotban

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1950-1960 Walt Disney Langbein Malebok régi használt kifestőfüzet
13376.

1 000 HUF
10
cca 1950 Vasúti személykocsik és alkatrészeik elnevezések és jelölések II. rész. Kocsiszekrény és kapcsolatos részei
13377.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF