Number of items: 147
2229308
11111
386
Other collectibles
Herendi porcelán "Országos Gyermekvédő Liga" plakett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 12 cm
8 000 HUF
2139193
11112
386
30000
Other collectibles
30 000 HUF
2139189
11113
386
14000
Other collectibles
14 000 HUF
2311122
11114
386
Other collectibles
Herendi Matyó-Madonna. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17,5 cm
12 000 HUF
2311121
11115
386
Other collectibles
Herendi libát etető lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm
12 000 HUF
2308660
11117
386
Other collectibles
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, jobb szárnyának egyik tolla restaurált, hátsó jobb tollán apró lepattanással, m: 33 cm
8 000 HUF
2291225
11118
386
Other collectibles
Herendi Eton mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 12x9 cm
2 000 HUF
2290392
11119
386
Other collectibles
Herendi Tertia váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 11,5 cm
1 800 HUF
2263633
11120
386
3400
Other collectibles
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 14 cm
3 400 HUF
1370335
11121
386
Other collectibles
3 000 HUF
2309944
11122
386
Other collectibles
Herendi virágos dísztálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 14 cm
4 000 HUF
2308734
11123
386
Other collectibles
Herendi virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 cm, m: 5,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m