https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 220
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2131903
31001
386
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2153730
31002
386
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1933. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET JUBILÁRIS ÉRME" 1913-1933 BSE" fém sportérem (59mm) és "LEITGIB JÁNOSNAK 25 éves közszolgálati jubileuma és 10 éves főtitkársága érdemei elismeréseül a.Budapest" Sport Egyesület" fém tábla (72x20mm) fekete márványtalapzaton (100x139x18mm) T:2-
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2154918
31003
386
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1933. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori - Emlékül KISOK 1933. ápr. 9." Br emlékplakett (64x100mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (36mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (31,5mm) T:2
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2055555
31004
386
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / B.B.T.E. Bridzs-csapatverseny 1933. I. díj" aranyozott Br díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti klubjelvényes tokban (63x42mm) T:1-
Starting price:
2 600 HUF
2285754
31005
386
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
Szigethy István (1891-1966) 1933. "Huj huj hajrá! / ZE. 1. PLE. 1933. II." aranyozott fém díjérem mellszalagon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- aranyozás kopott
HPII 2702.
Starting price:
2 000 HUF
2184402
31006
386
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1933. "Soroksári öreg leventék díja 1933" ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és "Sportlövész" ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2152479
31007
386
0
10000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1934. ",,BUDAPEST'' SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18" Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2 zománchiba
Starting price:
10 000 HUF
2115039
31008
386
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával "GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F." (61x41mm) T:1-
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2285756
31009
386
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / Zrínyi Vándordíj 1934 II." ezüstözött fém díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- ezüstözés kopott
HPII 2702.
Starting price:
2 000 HUF
2155880
31010
386
0
5500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1934. "K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25" Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba
Hungary 1934. "K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF enamel error
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
2223672
31011
386
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1934. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1933-34" Br díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) + 1936. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1935-36. 80m gát II." ezüstözött Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2-
Starting price:
2 000 HUF
2117012
31012
386
0
9000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment