Photo

Number of items: 406

5 db vegyes régi keményhátú fotó
13067.

1 600 HUF
Vegyes régi fotó tétel, kb 30 db vegyes, benne érdekességgel
13068.

3 000 HUF
cca 1950 5 db Forte film életképekkel, járművekkel nyaralással
13069.

800 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Életképek, 3 db kemény táblára kasírozott fotó, feliratozva, aláírva, felületükön karcolásokkal, 19,5×30 cm
13070.

100 HUF
0,27
0,29
cca 1900-1920 Csökölyi (fehér) gyászviselet, fotó kartonon, sérült kartonnal, 17x23 cm
13071.

1 400 HUF
1907 Elemi iskolai tablókép, kartonra kasírozott, pecséttel jelzett és hátoldalán datált fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, kopott, 11x16 cm
13072.

1 000 HUF
cca 1935-1943 össz. 4 db csoportkép a Dobó Katalin Felső Kereskedelmi Iskola tanári karáról, rajtuk többek közt Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön művészeti író lánya és Dr. Komáromi Károly igazgató, vintage felvétel kartonon, hátoldalán egy kivételével mind Sándorovszky György budapesti fényképész pecsétjével jelzett, mindegyik fotó datált, három kartonon, 11x16 és 17x22,5 cm közötti méretben
13073.

2 000 HUF
1911-12 Budapest, Állami Felsőbb Leányiskola és Gimnázium, VIII. oszt., tablófotó kartonon Labori fényképész műterméből, kissé kopott, 23,5x28 cm
13074.

1 800 HUF
cca 1970 Budapest - A hétforintos krumpli, a Magyar Ifjúság piaci tudósítása, 15x23 cm
13075.

1 400 HUF
cca 1940 Vasúti szerelvény utasokkal. 36x14 cm Kartonon
13076.

3 600 HUF
9,73
10,59
Trükkfotó, kartonlapra ragasztva, 29×24 cm
13077.

1 200 HUF
Több mint 50 db vegyes témájú és méretű fotó
13078.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF