13399.
386. Closed Online auction
Maps
2 000 HUF
Dr. Alb. van Kampen: Justus Perthes' Atlas Antiquus. Taschen-Atlas der Alten Welt von: - -. Gotha,1897,Justus Perthes, 60 p.+ 24 (színes, rézmetszetű térkép) t. Ötödik kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.