Flea Market Number of items: 632
2310070
11677
386
Flea Market
Other collectibles
Panama Jack női cipő, újszerű állapotban, méret: Esp: 35/ Eur: 36, eredeti dobozában
2 000 HUF
2314415
11678
386
Flea Market
Other collectibles
Régi réz gyújtóstartó porcelán fogantyúval m: 21,5 cm
4 000 HUF
2314398
11679
386
Flea Market
Other collectibles
Óriás ceruza, kézzel festett mintával, h: 38 cm
1 400 HUF
2314377
11680
386
Flea Market
Other collectibles
Jelcin, Gorbacsov, Brezsnyev, Sztálin, Lenin, II. Miklós, Marx, stb. festett fa matrjoskák, 10 db-os, m: 2-21 cm
3 000 HUF
2314350
11681
386
Flea Market
Other collectibles
3 000 HUF
2293299
11682
386
Flea Market
Other collectibles
Régi alpakka kupa, jelzés nélkül, kopott, foltos, horpadással, m: 13 cm
1 200 HUF
2293341
11683
386
Flea Market
Other collectibles
Elefánt figura, javított ormánnyal, 19x18 cm
1 000 HUF
2188111
11684
386
Flea Market
Other collectibles
Díszes bőr tokos fali tükör, d: belső: 19,5 cm, d: külső: 36 cm, m: 78 cm
1 600 HUF
2188130
11685
386
Flea Market
Other collectibles
cca 1900 Régi kislány gyerekruha cipővel, kopásokkal, szakadásokkal, sérülésekkel, az egyik ujján sérüléssel, hiánnyal.
6 000 HUF
2211132
11686
386
Flea Market
Other collectibles
Régi népies öltözetű baba, műanyag testtel, kis kopásnyomokkal, a csizmáknál sérüléssel, h: 28 cm 2178181
11687
386
Flea Market
Other collectibles
Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm
1 200 HUF
2196013
11688
386
Flea Market
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035