1940 AEG Neo-Vampyr elektromos porszívó illusztrált használati utasítása, 8 sztl .oldal, hozzá tartozó AEG Unio Magyar Villamossági Rt. fejléces számla a porszívóról részletfizetéssel, különálló mellékletként fejléces papíron a cég szállítási feltételeivel, 2 sztl oldal. és részletfizetési elsimervényekkel. Eredeti, sérült AEG Unio borítékban.
1942-1949 Magyar Divatcsarnok igazolása ugyan annak a személynek a részére, az egyik az exporttal foglalkozó Domus háziipari és iparművészeti Kft. ügyvezetője részére.
1942 Kaposvár, Kovács Kálmán toponári körállatállatorvos, kézzel írt és aláírt recept ménló részére. Percze István Csodaszarvas gyógyszertára, Mezőcsokonya bélyegzővel, hajtásnyomokkal
cca 1943 össz. 19 db autózással, járművekkel kapcsolatos számla és okmány, több a Magyar Waggon és Gépgyár Rt. vagy a Magyar Waggon és Gépgyár Rt. Rába Service által kiállítva, hajtásnyommal, részben foltos
1946 Siess! Adj! Segíts! - A magyar nép összefogása a hadifoglyok, kórházak és tüdőbetegek megsegítésére, az S.A.S. mozgalom adományszelvénye, kétféle színben 10x15cm Folttal