https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 488

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1936-38 Ljubljana, felvételek a városról. össz. 10 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Ljubljana, 10 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages 9x6 cm
12982.

cca 1936-38 Ljubljana, felvételek a városról. össz. 10 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Ljubljana, 10 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages 9x6 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
cca 1920-30 Diósgyőr (Miskolc) vasgyár, külső felvétel az üzemről, ipari vasúti vágányokról és vagonról, munkásokról, anyagmozgatási gép segítségével történt rakodásról. Vintage fotó, sarkaiban töréssel, 8x10,5 cm
12983.

cca 1920-30 Diósgyőr (Miskolc) vasgyár, külső felvétel az üzemről, ipari vasúti vágányokról és vagonról, munkásokról, anyagmozgatási gép segítségével történt rakodásról. Vintage fotó, sarkaiban töréssel, 8x10,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Győr, 1931, 3 db vintage fotó a város különböző helyszíneiről, 8,5x6 cm
12984.

Győr, 1931, 3 db vintage fotó a város különböző helyszíneiről, 8,5x6 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
1936-39 Újpesti rakpart 11, Újlipótváros, Geleji Sándor (1898-1967) a csepeli Weiss Manfréd Művek későbbi igazgatójának (1945-49) és Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön újságíró, művészeti szakíró közös otthona. 6 db enteriőr fotó lakásból és 4 db fotó kilátással az ablakból a Dunára, rakparta, hajókra, Margitszigetre és a Szent István Parkra. Az enteriőrben festmények és grafikák a flon, feltehetően Kernstok Károly, Márfffy Ödön, Fényes Adolf, Páris Erzsébet, Simon János György és más híres művészek alkotásaival. Össz. 10 db a hátoldalukon feliratozott vintage fotó. 9x6 cm
12985.

1936-39 Újpesti rakpart 11, Újlipótváros, Geleji Sándor (1898-1967) a csepeli Weiss Manfréd Művek későbbi igazgatójának (1945-49) és Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön újságíró, művészeti szakíró közös otthona. 6 db enteriőr fotó lakásból és 4 db fotó kilátással az ablakból a Dunára, rakparta, hajókra, Margitszigetre és a Szent István Parkra. Az enteriőrben festmények és grafikák a flon, feltehetően Kernstok Károly, Márfffy Ödön, Fényes Adolf, Páris Erzsébet, Simon János György és más híres művészek alkotásaival. Össz. 10 db a hátoldalukon feliratozott vintage fotó. 9x6 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
cca 1935-36 Velencei utazás felvételei, össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm
12986.

cca 1935-36 Velencei utazás felvételei, össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm + 1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér) Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződést aláírták, hátoldalán feliratozott vintage fotólap, 9x14 cm / cca 1919-37 2 vintage photos of Belgrade, Serbia, with one of them depicting a contruction, reconstruction or demolition of a building after World War I, 9x11,5 cm, another showing the Theatre square, now Republic Square with tram in 1937, 9x14 cm, both of them with description in Hungarian on the reverse
12987.

cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm + 1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér) Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződést aláírták, hátoldalán feliratozott vintage fotólap, 9x14 cm / cca 1919-37 2 vintage photos of Belgrade, Serbia, with one of them depicting a contruction, reconstruction or demolition of a building after World War I, 9x11,5 cm, another showing the Theatre square, now Republic Square with tram in 1937, 9x14 cm, both of them with description in Hungarian on the reverse

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
cca 1960 4 db fotó a MOM Kultúrházról, 12x18 cm
12988.

cca 1960 4 db fotó a MOM Kultúrházról, 12x18 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
7
cca 1940 Szarajevó, konak, fotó, hátulján feliratozott, fotó bal felső sarka hiányzik, 11x16 cm
12989.

cca 1940 Szarajevó, konak, fotó, hátulján feliratozott, fotó bal felső sarka hiányzik, 11x16 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1869-1870 Pest, Margitsziget, József főhercegi nyaraló, keményhátú fotó, Pest, Zograf és Zinlser/Calderoni és Társa pecsétekkel a hátoldalán, 6x10 cm
12990.

cca 1869-1870 Pest, Margitsziget, József főhercegi nyaraló, keményhátú fotó, Pest, Zograf és Zinlser/Calderoni és Társa pecsétekkel a hátoldalán, 6x10 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
1941 Irredenta emlékmű egy iskola előkertjében, fotó, 9×6 cm
12991.

1941 Irredenta emlékmű egy iskola előkertjében, fotó, 9×6 cm

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
cca 1936 Budapest, a lebontott Tabánról, a Krisztina körútról készített fotó, villamossal, 9×6 cm
12992.

cca 1936 Budapest, a lebontott Tabánról, a Krisztina körútról készített fotó, villamossal, 9×6 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
3
cca 1936 Kolozsvári (Erdély) utcarészlet autóbusszal, fotó, 9×6 cm
12993.

cca 1936 Kolozsvári (Erdély) utcarészlet autóbusszal, fotó, 9×6 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment