Number of items: 426

Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Álló akt és Munkás. Ceruza, papír, jelzett, 46x38 és 43x30,5 cm
10265.

3 000 HUF
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Fekvő női akt. Szén, papír, jelzett, egyik szakadással, 38x50 cm
10266.

3 000 HUF
Nagy Endre (1877-1938): Színpadon. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett és datált (1910. dec. 31), 11x8,5 cm. Nagy Endre magyar újságíró, író, konferanszié, kabaréigazgató, a magyar kabaré atyja önmagát örökítette meg mint konferanszié, feltehetően egy szilveszteri fellépés után. Rajzai alig ismertek, kivételes, igazi gyűjtői darab!
10267.

8 000 HUF
16
10268.

7 000 HUF
18,92
20,59
10269.

3 200 HUF
8,65
9,41
Nemec József (?-): Deindoli szőlőkben, 1955 (Pécs). Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 20x28 cm
10270.

3 000 HUF
Nemec József (?-): Őslény fantázia. Vegyes technika, papír. Jelzett és feliratozott a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 16,5x11,5 cm
10271.

3 000 HUF
Nemes Béla. Hegyvidéki táj.Olaj, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán a lánya erdetiségigazolásval címkén. 34,5x50 cm
10272.

3 000 HUF
Nemes Tibor (1955-): Alföldi tanya. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész címkéjével 31,5×44 cm
10273.

7 000 HUF
18,92
20,59
Nemes Tibor (1955-): Őszi erdő. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm
10274.

8 000 HUF
Ney László (1900-1965): Csendélet, 1962. Akvarell, kréta, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 35x23 cm / Lancelot Ney (1900-1965): Still life, 1962. Watercolour, chalk, pencil on paper, signed. Framed with glass. 35x23 cm
10275.

24 000 HUF
64,86
70,59
10276.

60 000 HUF
162,16
176,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF