Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 53

1974. Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 meghívó lemezérem az F.T.C. Stadion megnyitása alkalmából, eredeti tokban (72x117mm) T:2
31182.

1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974" meghívó lemezérem az F.T.C. Stadion megnyitása alkalmából, eredeti tokban (72x117mm) T:2

2 000 HUF
10
1991 Gróf Széchenyi István / Gróf Széchenyi István születésének 200. évfordulója alkalmából a Magyar Vízisport Szövetségek 1991 öntött Br emlékérem (70mm) T:2
31183.

1991 "Gróf Széchenyi István / Gróf Széchenyi István születésének 200. évfordulója alkalmából a Magyar Vízisport Szövetségek 1991" öntött Br emlékérem (70mm) T:2

2 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1999. Világbajnoki győzelemért / Rácz János - 1999 peremén jelzett Ag díjérem SZG gyártói jelzéssel (67,31g/0.925/42,5mm) T:1-,2 ph.
31184.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1999. "Világbajnoki győzelemért / Rácz János - 1999" peremén jelzett Ag díjérem "SZG" gyártói jelzéssel (67,31g/0.925/42,5mm) T:1-,2 ph.

13 000 HUF
35,14
38,24
2002. ZTE Football Club-1920-Zalaegerszeg - Zalaegerszegi TE FC-Dinamo Zagreb 2002.10.03 fém plakett, bársony tokban (120mm) T:1-
31185.

2002. "ZTE Football Club-1920-Zalaegerszeg - Zalaegerszegi TE FC-Dinamo Zagreb 2002.10.03" fém plakett, bársony tokban (120mm) T:1-

2 000 HUF
31186.

8 000 HUF
2014. Magyar Vivó Szövetség 1914 / 100 éves a Magyar Vívó Szövetség 1914-2014 Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1
31187.

2014. "Magyar Vivó Szövetség 1914 / 100 éves a Magyar Vívó Szövetség 1914-2014" Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1

4 400 HUF
11,89
12,94
DN Magyar Kerékpáros Szövetség 1894 részben aranyozott Zn díjplakett, gravírozás nélkül (42x57mm) T:2-
31188.

DN "Magyar Kerékpáros Szövetség 1894" részben aranyozott Zn díjplakett, gravírozás nélkül (42x57mm) T:2-

2 000 HUF
31189.

5 000 HUF
DN II. Br sportérem mellszalagon Arkanzas gyártói jelzéssel (40mm) T:1-,2
31190.

DN "II." Br sportérem mellszalagon "Arkanzas" gyártói jelzéssel (40mm) T:1-,2

1 000 HUF
Ausztria 1906. Oszrák Úszóbizottság jelzetlen Ag díjérme (14,36g/33mm) T:2 kis ü. Austria 1906. Austrian Swimming Committee unmarked Ag sportmedal (14,36g/33mm) C:XF small ding
31191.

Ausztria 1906. "Oszrák Úszóbizottság" jelzetlen Ag díjérme (14,36g/33mm) T:2 kis ü. Austria 1906. "Austrian Swimming Committee" unmarked Ag sportmedal (14,36g/33mm) C:XF small ding

8 000 HUF
Csehszlovákia ~1930. Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség Br díjérem (60mm) T:2- Czechoslovakia~1930. Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia Br medallion (60mm) C:VF
31192.

Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br díjérem (60mm) T:2- Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br medallion (60mm) C:VF

2 000 HUF
Csehszlovákia ~1930. Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn
31193.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF