Military

Number of items: 41

~1970-1980. Magyar Néphadsereg műgyantás, fém sapkajelvény-tétel (13db, 4xklf), benne Élenjáró Katona - 1, Kiváló Katona - 1, Kiváló Szakaszparancsnok - 1, Kiváló Rajparancsnok - 1 T:1--2-
31912.

~1970-1980. Magyar Néphadsereg műgyantás, fém sapkajelvény-tétel (13db, 4xklf), benne "Élenjáró Katona - 1", "Kiváló Katona - 1", "Kiváló Szakaszparancsnok - 1", "Kiváló Rajparancsnok - 1" T:1--2-

1 800 HUF
~1970-1980. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Budapest Br plakett (73x77mm) T:1-
31913.

~1970-1980. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Budapest" Br plakett (73x77mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (3x) T:2
31914.

1 000 HUF
1979. Fegyverbarátságért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések T:1  Hungary 1979. Medal for Weapon Friendship Golden, Silver and Bronze Grade enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations C:UNC
31915.

12 000 HUF
32,43
35,29
1981. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti, de sérült tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével, és igazolással T:2,2- hátlapon korr. NMK 659
31916.

1981. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti, de sérült tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével, és igazolással T:2,2- hátlapon korr. NMK 659

3 000 HUF
1996. A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel II. fokozata ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon T:1- Hungary 1996. Distinction for NCOs Service 2nd Grade enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon C:AU NMK: 798.
31917.

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel II. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon T:1- Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 2nd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon C:AU NMK: 798.

3 000 HUF
~1996. Tiszthelyettesi Szolgálati Jel III. fokozata zománcozott és ezüstözött tombak kitüntetés mellszalag nélkül, hiányzó alátét T:1-,2 hiányos tű NMK.: 799.
31918.

~1996. "Tiszthelyettesi Szolgálati Jel III. fokozata" zománcozott és ezüstözött tombak kitüntetés mellszalag nélkül, hiányzó alátét T:1-,2 hiányos tű NMK.: 799.

3 000 HUF
Ausztria 1933-1938.Hazafias Front jelvény II. osztálya zománcozott Br kitüntetés (36x36mm) + Hazafias Front Érdemkereszt Bronz fokozat zománcozott Br kitüntetés (42x56mm) + 1935. 4. Egyesületi Tornafesztivál Linz 1935 sárgaréz jelvény (44x30mm) T:1-,2 Austria 1933-1938. Fatherland Front Badge 2nd class enamelled Br decoration (36x36mm) + Fatherland Front Bronze Grade Honour Cross enamelled Br decoration (42x56mm) + 1935. 4th Gymnastic Festival Linz 1935 brass badge (44x30mm) C:AU,XF
31919.

Ausztria 1933-1938."Hazafias Front jelvény II. osztálya" zománcozott Br kitüntetés (36x36mm) + "Hazafias Front Érdemkereszt Bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés (42x56mm) + 1935. "4. Egyesületi Tornafesztivál Linz 1935" sárgaréz jelvény (44x30mm) T:1-,2 Austria 1933-1938. "Fatherland Front Badge 2nd class" enamelled Br decoration (36x36mm) + "Fatherland Front Bronze Grade Honour Cross" enamelled Br decoration (42x56mm) + 1935. "4th Gymnastic Festival Linz 1935" brass badge (44x30mm) C:AU,XF

12 000 HUF
32,43
35,29
20
Kuba ~1970. 10 éves katonai szolgálatért Br kitüntetés mellszalagon T:2,2- Cuba ~1970. For 10 years military service Br medallion on ribbon C:XF,VF
31920.

Kuba ~1970. "10 éves katonai szolgálatért" Br kitüntetés mellszalagon T:2,2- Cuba ~1970. "For 10 years military service" Br medallion on ribbon C:XF,VF

8 000 HUF
Német Harmadik Birodalom 1937-1938. WHW (Winterhilfswerk) 1937-1938 Zn jelvény hímzett képpel (35x49mm) T:2 German Third Reich 1937-1938. WHW (Winterhilfswerk) 1937-1938 Zn badge with embroidered picture (35x49mm) C:XF
31921.

Német Harmadik Birodalom 1937-1938. "WHW (Winterhilfswerk) 1937-1938" Zn jelvény hímzett képpel (35x49mm) T:2 German Third Reich 1937-1938. "WHW (Winterhilfswerk) 1937-1938" Zn badge with embroidered picture (35x49mm) C:XF

2 400 HUF
Olaszország 1936. Armando Diaz tábornok szoboravatása Br fasiszta medál füllel, szalag nélkül. S. JOHNSON gyártói jelzés. Szign.: MONTELEONE MOD. (32mm) T:1- Italy 1936. Dedication of the National Monument to General Diaz Br fascist medal with ear, without ribbon. S. JOHNSON makers mark. Sign.: MONTELEONE MOD. (32mm) C:AU
31922.

Olaszország 1936. "Armando Diaz tábornok szoboravatása" Br fasiszta medál füllel, szalag nélkül. "S. JOHNSON" gyártói jelzés. Szign.: MONTELEONE MOD. (32mm) T:1- Italy 1936. "Dedication of the National Monument to General Diaz" Br fascist medal with ear, without ribbon. "S. JOHNSON" makers mark. Sign.: MONTELEONE MOD. (32mm) C:AU

2 000 HUF
31923.

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF