Books: Other rarities Number of items: 313
2300790
17540
385
Other collectibles
Osvát Katalin (szerk.): Tetőtől talpig. H.n., 1969, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
1 000 HUF
2301372
17541
385
Other collectibles
Tóth Endre: Ujabb Költeményei. Bp., 1855, Számvald Gyula.félvászon-kötés, szakadozott állapotban.
2 000 HUF
2301649
17542
385
Other collectibles
Román György: Tél vadászat. Elbeszélések. Bp.,(1950),Révai. Első kiadás. Kiadó foltos papírkötés, volt könyvtári példány.
1 400 HUF
2302297
17543
385
Other collectibles
Szigeti Lajos: Barbár téridő. Versek. 2004-2006. Kőnig Róbert illusztrációival. Bp.,2006, Orpheusz. Kiadói papírkötés. Megjelent 307 példányban. Dedikált.
1 200 HUF
2302305
17544
385
Other collectibles
Molnár István: Végig az úton. Bp., é.n., Agroinform. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1 000 HUF
2301492
17545
385
Other collectibles
Kappel Gyula: Alexandre Dumas Fils drámai művei. Nagyvárad, 1913, Lévai Márton. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2304031
17546
385
Other collectibles
Vegyes iskolai tankönyv tétel, 3 db:
Jánossy István-Varga István: A legújabb kor története a középiskolák VI. osztálya számára. Bp.,1941, Országos Református Tanáregyesület-Országos Evangélikus Tanáregyesület,(Debrecen, Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Református Egyházkerület-ny.) Papírkötésben, kissé szakadt borítóval, egy-két lapon ceruzás jegyzettel.;
Tiboldi József: Módszeres énekiskola a polgári leányiskolák számára. III. köt. a harmadik osztály számára. Papírkötés, kissé foltos papírkötés.;
Magyar irodalmi olvasókönyv. A protestáns gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztályának. Szerk.: Zsigmond Ferenc. Bp.,1942., Országos Református Tanáregyesület-Országos Evangélikus Tanáregyesület,(Debrecen, Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Református Egyházkerület-ny.) Papírkötésben, borító nélkül, az utolsó lap elvált, ceruzás aláhúzásokkal, megviselt állapotban.
1 000 HUF
2302846
17547
385
Other collectibles
Kő-követek. A kabbala, a tarot és a kövek összefüggései. Sang-e-sitara. Szerk.: Dobi Ildikó. Bp., 1998, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, egy lapon ceruzás jegyzettel. +49 db kártyával és egy melléklettel.
2 000 HUF
2305575
17548
385
Other collectibles
Z. Vincze György: A cikoriták bolygója. Dedikált. Bp., 1985. Ifjúsági, Kiadói papírkötésben. Sci-fi
1 000 HUF
2299865
17549
385
Other collectibles
Friedrich Nietzsche: Így szólott Zarathustra. Bp., 2016, Szenzár. 581p. Kiadói kartonált papírkötésben.
2 400 HUF
2299206
17550
385
Other collectibles
Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Eredeti papír védőborítóval
1 200 HUF
2299075
17551
385
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035