Number of items: 313

Thomas,[Antoine-Léonard]: Descartes emlékezete. Ford.: Rácz Lajos. Bp., 1896, Franklin, 222+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17624.

2 000 HUF
Kolligátum 2 műből, [egybekötve]:  Szász Károly: Horatius. Élet és jellem-rajz. Bp., 1891, Franklin, 131 p.; Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Lévai József. Bp., 1893, Franklin, 165+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17625.

2 000 HUF
Tamási Áron: Virágveszedelem. Bp., 1942, Révai. Félvászon-kötésben, kopott állapotban.
17626.

1 200 HUF
Tompa Mihály összes költeményei, IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Budapest , 1885, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, viseltes állapotban.
17627.

1 800 HUF
Füst Milán: A feleségem története. Störr kapitány feljegyzései. Bp, 1957, Magvető. Egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
17628.

800 HUF
Pataki József: A magyar színészet története 1790-1890. Bp.,1922, Táltos, 222+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17629.

1 000 HUF
Jean de La Fontaine: Válogatott mesék./Fables Choisies. Ford.: Radnóti Miklós. Sőtér István bevezetőjével. Kétnyelvű Remekművek. Bp.,(1947),Franklin-ny., 4+VIII+69+1 p. [Második kiadás.] Francia-magyar bilingvis kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17630.

1 200 HUF
9
17631.

900 HUF
2,43
2,65
C. N. és A. M. Williamson: Titokzatos történet. Pantl Kálmán fordítása. Bp, én., a Szent-István-Társulat kiadása. Papírkötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és kijáró lapokkal.
17632.

1 000 HUF
Himfy-Album. A pesti napló. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban.Címkép kijár.
17633.

1 600 HUF
Szőnyi Gyula börtönben írt 1956-os forradalmi versei. H.n., é.n., Politikai Foglyok Országos Szövetsége. Kiadói papír kötésben.
17634.

1 000 HUF
Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, javított, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
17635.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF