https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 311

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930 Keszthely-Hévíz képekkel illusztrált reklámprospektus
13627.

cca 1930 Keszthely-Hévíz képekkel illusztrált reklámprospektus

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
6
cca 1930 3 db vegyes okmány: Csengele ki és bejelentő + gr. Károlyi István gyáli tejgazdasága jegyzék
13628.

cca 1930 3 db vegyes okmány: Csengele ki és bejelentő + gr. Károlyi István gyáli tejgazdasága jegyzék

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1930 Hévíz termálfürdő képekkel illusztrált reklámprospektus német nyelven
13629.

cca 1930 Hévíz termálfürdő képekkel illusztrált reklámprospektus német nyelven

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Hévíz termálfürdő képekkel illusztrált reklámprospektus
13630.

cca 1930 Hévíz termálfürdő képekkel illusztrált reklámprospektus

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. I. füzet, Pesti Hírlap, képekkel gazdagon illusztrált, 42p
13631.

cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. I. füzet, Pesti Hírlap, képekkel gazdagon illusztrált, 42p

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
5
1930 május 18 Tündérvásár gyermek újság egy db lapszáma
13632.

1930 május 18 Tündérvásár gyermek újság egy db lapszáma

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
cca 1930 össz. 5 db német nyelvű utazási prospektus (Berlin und Potsdam, München, Württemberg, Nordwestdeutschland, Thüringen), gazdagon illusztrált, mindegyik térkép melléklettel, jó állapotban / Tourist guides in German of different cities and regions of Germany, illustrated, with maps, in good condition, 5 pcs
13633.

cca 1930 össz. 5 db német nyelvű utazási prospektus (Berlin und Potsdam, München, Württemberg, Nordwestdeutschland, Thüringen), gazdagon illusztrált, mindegyik térkép melléklettel, jó állapotban / Tourist guides in German of different cities and regions of Germany, illustrated, with maps, in good condition, 5 pcs

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
ca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja 1 db száma, hajtásnyommal, borítón ceruzás firkával + Otthonunk, a magyar háziasszony lapja
13634.

ca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja 1 db száma, hajtásnyommal, borítón ceruzás firkával + Otthonunk, a magyar háziasszony lapja

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja össz. 3 száma, ebből 2 db színes divat melléklettel, részben kissé foltos és szakadt
13635.

cca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja össz. 3 száma, ebből 2 db színes divat melléklettel, részben kissé foltos és szakadt

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
13636.

1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
1931 Csizma Miklós kaposvári fodrász értesítése, mely szerint Weinguszt Mária Turul hölgyfodrász szalonjából kilépett és saját üzletet nyitott. Hajtásnyomokkal.
13637.

1931 Csizma Miklós kaposvári fodrász értesítése, mely szerint Weinguszt Mária "Turul" hölgyfodrász szalonjából kilépett és saját üzletet nyitott. Hajtásnyomokkal.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1932-1942 Magyar Tudományos Akadémia tagajánlások 3 db füzet
13638.

1932-1942 Magyar Tudományos Akadémia tagajánlások 3 db füzet

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment