Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 109

32124.

3 000 HUF
32125.

14 000 HUF
37,84
41,18
Franciaország 1940. Francia Köztársaság / Külügyminisztérium ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán gravírozás, eredeti dísztokban. Szign.: Morlon (72mm) T:1-,2 France 1940. Republic of France / Ministry of Foreign Affairs silver plated Br commemorative medal with engraving on reverse, in original case. Sign.: Morlon (72mm) C:AU,XF
32126.

Franciaország 1940. "Francia Köztársaság / Külügyminisztérium" ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán gravírozás, eredeti dísztokban. Szign.: Morlon (72mm) T:1-,2 France 1940. "Republic of France / Ministry of Foreign Affairs" silver plated Br commemorative medal with engraving on reverse, in original case. Sign.: Morlon (72mm) C:AU,XF

4 000 HUF
32127.

2 600 HUF
7,03
7,65
Franciaország DN Fluctuat nec mergitur / Párizs jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: M. Delannoy (115,87g/62mm) T:1- tok sérült France ND Fluctuat nec mergitur / Ville de Paris hallmarked Ag commemorative medal in original case. Sign.: M. Delannoy (115,87g/62mm) C:AU damaged case
32128.

Franciaország DN "Fluctuat nec mergitur / Párizs" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: M. Delannoy (115,87g/62mm) T:1- tok sérült France ND "Fluctuat nec mergitur / Ville de Paris" hallmarked Ag commemorative medal in original case. Sign.: M. Delannoy (115,87g/62mm) C:AU damaged case

18 000 HUF
48,65
52,94
32129.

1 200 HUF
Izrael DN Jeruzsálem - Dávid városa kétoldalas fém emlékérem (38mm) T:1-
32130.

Izrael DN "Jeruzsálem - Dávid városa" kétoldalas fém emlékérem (38mm) T:1-

1 000 HUF
Kurföld 1750. Szász Móric, Kurföld és Zemgale hercege a herceg halálára kiadott fehérfém emlékérem (55mm) T:2 Courland 1750. Maurice de Saxe, Duke of Courland and Semigallia white metal medal commemorating the death of the duke (55mm) C:XF
32131.

Kurföld 1750. "Szász Móric, Kurföld és Zemgale hercege" a herceg halálára kiadott fehérfém emlékérem (55mm) T:2 Courland 1750. "Maurice de Saxe, Duke of Courland and Semigallia" white metal medal commemorating the death of the duke (55mm) C:XF

5 000 HUF
17
Lengyelország 19. század III. Ulászló Fe emlékérem, J. F. Holzhaeusser 18. századi emlékérmének későbbi öntvénye a białogoni vasgyárból (44mm) T:2 Poland XIX. Century Wladislaw III Fe commemorative medallion, later cast of J. F. Holzhaeussers medal from the XVIIIth century, from the Białogon ironworks. VLADISLAUS VARNENSIS / I. P. H. F / JAGELLONIS - FILIUS NATU MAJOR , - VIVENTE PATRE REX - POLONNIAE DESIGNATUS - IN REGEM HUNGARIAE - CORONATUS A.D.144. - AD VARNAM IN PRAELIO - CUM TURCIS COMMISSIO - FOEDIFRAGI CONSILII - VISTIMA OCCUBUIT - A.D.1440 AETAT 20. - REG POLON 11 - D 10 NOVEMB: (44mm) C:XF
32132.

Lengyelország 19. század "III. Ulászló" Fe emlékérem, J. F. Holzhaeusser 18. századi emlékérmének későbbi öntvénye a białogoni vasgyárból (44mm) T:2 Poland XIX. Century "Wladislaw III" Fe commemorative medallion, later cast of J. F. Holzhaeusser's medal from the XVIIIth century, from the Białogon ironworks. "VLADISLAUS VARNENSIS / I. P. H. F / JAGELLONIS - FILIUS NATU MAJOR , - VIVENTE PATRE REX - POLONNIAE DESIGNATUS - IN REGEM HUNGARIAE - CORONATUS A.D.144. - AD VARNAM IN PRAELIO - CUM TURCIS COMMISSIO - FOEDIFRAGI CONSILII - VISTIMA OCCUBUIT - A.D.1440 AETAT 20. - REG POLON 11 - D 10 NOVEMB:" (44mm) C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82
32133.

2 000 HUF
32134.

1 000 HUF
Német Birodalom / Hesseni Nagyhercegség 1894. GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 Al emlékérem, eredeti ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAARS IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 karton tokban (10,80g/33,5mm) T:1,1- / German Empire / Grand Duchy of Hesse 1894. GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 Al commemorative medallion in original ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAARS IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 cardboard case (10,80g/33,5mm) C:UNC,AU
32135.

40 000 HUF
108,11
117,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF