https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 41

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1943. A m. kir. 13. könnyű hadosztály emlékjelvénye, zománcozott Br gomblyukjelvény, hátlapon két helyen is BERÁN N. gyártói jelzéssel (22x25mm) T:1- Sallay: 100.
32265.

1943. A m. kir. 13. könnyű hadosztály emlékjelvénye, zománcozott Br gomblyukjelvény, hátlapon két helyen is "BERÁN N." gyártói jelzéssel (22x25mm) T:1- Sallay: 100.

 
Sold
Starting price:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Number of bids:
2
1951. Honvéd Sportversenyek / Hds. Bajn. 1950. 4x400m VÁLTÓFUTÁS I. fém plakett, hátlapján gravírozás. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) T:2
32266.

1951. "Honvéd Sportversenyek / Hds. Bajn. 1950. 4x400m VÁLTÓFUTÁS I." fém plakett, hátlapján gravírozás. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2 NMK.: 618.
32267.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2 NMK.: 618.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1960-1962 Fegyveres erők Spartakiádja, Fegyveres Erők Napja 2 db zománcozott fém plakett, díszdobozban
32268.

1960-1962 Fegyveres erők Spartakiádja, Fegyveres Erők Napja 2 db zománcozott fém plakett, díszdobozban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
~1970. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola Br emlékérem (70mm) T:2
32269.

~1970. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" Br emlékérem (70mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1973. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 20 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1978. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 25 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, igazolással, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1983. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 30 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:1-2 hátoldali aranyozás kopott NMK 656-658
32270.

1973. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1978. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 25 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, igazolással, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1983. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 30 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:1-2 hátoldali aranyozás kopott NMK 656-658

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
1
Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc Br emlékérem (36mm) T:1- (eredetileg PP)
32271.

Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" Br emlékérem (36mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
DN 1956 / 044 CORVIN Corvin közi felkelők aranyozott, fém kitüntetése, 7636 sorszámú tokban T:1-
32272.

DN "1956 / 044 CORVIN" Corvin közi felkelők aranyozott, fém kitüntetése, "7636" sorszámú tokban T:1-

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN 1956 / 56-os Szövetség ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1
32273.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "1956 / 56-os Szövetség" ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN 1956 / 56-os Szövetség ezüstözött fém emlékérem tokban, nem hoizzá való tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1- (PP)
32274.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "1956 / 56-os Szövetség" ezüstözött fém emlékérem tokban, nem hoizzá való tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1- (PP)

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
6
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN 1956 / 56-os Szövetség jelzett Ag emlékérem tokban (33,49g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
32275.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem tokban (33,49g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
DN Honvédség - Védelem / Eredményes Katonai Pályára Irányításért - Honvédelmi Miniszter Br emlékplakett eredeti dísztokban (115mm) T:1-
32276.

DN "Honvédség - Védelem / Eredményes Katonai Pályára Irányításért - Honvédelmi Miniszter" Br emlékplakett eredeti dísztokban (115mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment