Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 296

31119.

3 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. Eötvös Loránd-díj Br érem (66-67mm) T:2 Hungary 1973. Loránd Eötvös Award Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:XF
31120.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Eötvös Loránd-díj" Br érem (66-67mm) T:2 Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:XF

6 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem Ag emlékérem gravírozva (30,02g/42,5mm) T:1- Adamo MNT12
31121.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem" Ag emlékérem gravírozva (30,02g/42,5mm) T:1- Adamo MNT12

6 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF) alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU
31122.

800 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,81g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina
31123.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,81g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina

3 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,92g/0.925/35mm) T:PP
31124.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,92g/0.925/35mm) T:PP

3 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés / Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa Br piedfort emlékérem (42,5mm) + 1994. II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,PP ujjlenyomatos
31125.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés / Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa" Br piedfort emlékérem (42,5mm) + 1994. "II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,PP ujjlenyomatos

4 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) DN Röck István 1775-1850 ezüstözött Br emlékérem (60mm) + DN Ganz Ábrahám 1815-1867 ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:PP ujjlenyomat,felületi karc,patina
31126.

Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Röck István 1775-1850" ezüstözött Br emlékérem (60mm) + DN "Ganz Ábrahám 1815-1867" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:PP ujjlenyomat,felületi karc,patina

6 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) DN Az első független és demokratikus köztársaság elnöke / Nagymágocs - Károlyi-kastély Ag és Br emlékérem pár (33,89g/0.925/42,5mm) T:PP,1
31127.

Csóka Zsuzsanna (1962-) DN "Az első független és demokratikus köztársaság elnöke / Nagymágocs - Károlyi-kastély" Ag és Br emlékérem pár (33,89g/0.925/42,5mm) T:PP,1

7 500 HUF
20,27
22,06
31128.

20 000 HUF
54,05
58,82
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1995. Medgyessy Ferenc / 1955 VII 4 - VORREI RINASCERE PER RICOMIN CIAFE kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:2 patina
31129.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1995. "Medgyessy Ferenc / 1955 VII 4 - VORREI RINASCERE PER RICOMIN CIAFE" kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:2 patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Jászberényi Csoport - Emlék érme Ag emlékérem (25,6g/0.800/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31130.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Jászberényi Csoport - Emlék érme" Ag emlékérem (25,6g/0.800/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF