Military

Number of items: 38

1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 246.
31668.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 246.

12 000 HUF
32,43
35,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. A Német Lovagrend Mária Keresztje zománcozott kitüntetés mellszalagon, Morzsányi dísztokban T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. Marian Cross of the Teutonic Order enamelled decoration with ribbon in Morzsányi marked case C:XF small enamell error
31669.

Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. "A Német Lovagrend Mária Keresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon, "Morzsányi" dísztokban T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. "Marian Cross of the Teutonic Order" enamelled decoration with ribbon in "Morzsányi" marked case C:XF small enamell error

10 000 HUF
27,03
29,41
27
1918. Sebesültek Érme Al kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 Hungary 1918. Wound Medal - Laeso Militi Al decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF NMK 328.
31670.

1918. "Sebesültek Érme" Al kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 Hungary 1918. "Wound Medal - Laeso Militi" Al decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF NMK 328.

2 000 HUF
20
1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban  Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with two red lanes) in good condition  NMK 328/b.
31671.

1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with two red lanes) in good condition NMK 328/b.

1 000 HUF
31672.

1 000 HUF
11
31673.

3 800 HUF
10,27
11,18
1929. Magyar Háborús Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, fémjel a hátlapon T:1- Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on the reverse C:AU NMK 419.
31674.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, fémjel a hátlapon T:1- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on the reverse C:AU NMK 419.

4 400 HUF
11,89
12,94
1939. A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon eredeti mellszalagja jó állapotban  Hungary 1939. Hungarian Order of Merit, Knights Cross on a war ribbon original ribbon in good condition  NMK 381.
31675.

1939. "A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross on a war ribbon" original ribbon in good condition NMK 381.

1 000 HUF
14
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:1- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU NMK 428.
31676.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU NMK 428.

3 000 HUF
1992. Honvédelemért Kitüntető Cím II. osztálya zománcozott ezüstözött kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 Hungary 1992. Title of Merit For Defence 2nd grade enamelled silvered decoration with ribbon, in case C:XF NMK 792.
31677.

1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím II. osztálya" zománcozott ezüstözött kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 Hungary 1992. "Title of Merit For Defence 2nd grade" enamelled silvered decoration with ribbon, in case C:XF NMK 792.

2 000 HUF
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott, mellszalagon T:1  1957. Hungary Distinguished Service Medal golded, enamelled, with ribbon, in original case C:UNC  NMK.: 614
31678.

3 000 HUF
1957. Kiváló Munkáért MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf) mindkettő eredeti dobozában (43x31mm) T:1
31679.

1957. "Kiváló Munkáért" MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf) mindkettő eredeti dobozában (43x31mm) T:1

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF