Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 82

DN Magyar címeres jelzett Ag kitűző (0,77g/20x9mm) T:1-
31754.

2 000 HUF
DN Kossuth címer zománcozott kitűző (10x11mm) T:1-
31755.

DN "Kossuth címer" zománcozott kitűző (10x11mm) T:1-

1 000 HUF
Ausztria 1934. I. Fallschirm Funkbericht Ö.F.G. - 1934 repülős fém jelvény szalaggal (24x33mm) T:2  Austria 1934. I. Fallschirm Funkbericht Ö.F.G. - 1934 flying metal badge with ribbon (24x3mm) C:XF
31756.

Ausztria 1934. "I. Fallschirm Funkbericht Ö.F.G. - 1934" repülős fém jelvény szalaggal (24x33mm) T:2 Austria 1934. "I. Fallschirm Funkbericht Ö.F.G. - 1934" flying metal badge with ribbon (24x3mm) C:XF

4 000 HUF
Ausztria DN Osztrák címeres zománcozott Br jelvény (27x34mm) T:2 Austria ND Enamelled Br badge with Austrian coat of arms (27x34mm) C:XF
31757.

2 000 HUF
Jugoszlávia ~1986-1991. Köztársasági Érdemrend III. osztály zománcozott tombak kitüntetés eredeti dísztokban (47mm) T:2 Yugoslavia ~1986-1991. Order of the Republic 3rd class enamelled tombac decoration in original case (47mm) C:2
31758.

Jugoszlávia ~1986-1991. "Köztársasági Érdemrend III. osztály" zománcozott tombak kitüntetés eredeti dísztokban (47mm) T:2 Yugoslavia ~1986-1991. "Order of the Republic 3rd class" enamelled tombac decoration in original case (47mm) C:2

15 000 HUF
40,54
44,12
Nagy-Britannia 1965. Manchester United - Világkupa 1966 zománcozott, jelzett Ag jelvény kis tokban,  TAB gyártói jelzéssel. A fémjelek alapján Birmingham-i gyártmány. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) T:1-,2 Great Britain 1965. Manchester United - World Cup 1966 enamelled, hallmarked Ag badge in case, with TAB makers mark. According the hallmarks made in Birmingham. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) C:AU,XF
31759.

Nagy-Britannia 1965. "Manchester United - Világkupa 1966" zománcozott, jelzett Ag jelvény kis tokban, "TAB" gyártói jelzéssel. A fémjelek alapján Birmingham-i gyártmány. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) T:1-,2 Great Britain 1965. "Manchester United - World Cup 1966" enamelled, hallmarked Ag badge in case, with "TAB" makers mark. According the hallmarks made in Birmingham. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) C:AU,XF

50 000 HUF
135,14
147,06
Német Harmadik Birodalom 1936. XI. Olimpia Berlin 1936 - Sajtó Br jelvény szalaggal, hátoldalán LAUER NÜRNBERG-BERLIN gyártói jelzéssel (41x45mm) T:1- German Third Reich 1936. XI. Olympiade Berlin 1936 - Press Br badge with ribbon and LAUER NÜRNBERG-BERLIN makers mark on reverse (41x45mm) C:AU
31760.

Német Harmadik Birodalom 1936. "XI. Olimpia Berlin 1936 - Sajtó" Br jelvény szalaggal, hátoldalán "LAUER NÜRNBERG-BERLIN" gyártói jelzéssel (41x45mm) T:1- German Third Reich 1936. "XI. Olympiade Berlin 1936 - Press" Br badge with ribbon and "LAUER NÜRNBERG-BERLIN" makers mark on reverse (41x45mm) C:AU

20 000 HUF
54,05
58,82
Olaszország ~1930. Opera Balilla - Mussolini fém jelvény (38mm) T:2 Italy ~1930. SE AVANZO SEGVITEMI - OPERA BALILLA metal badge (38mm) C:XF
31761.

Olaszország ~1930. "Opera Balilla - Mussolini" fém jelvény (38mm) T:2 Italy ~1930. "SE AVANZO SEGVITEMI - OPERA BALILLA" metal badge (38mm) C:XF

2 000 HUF
Szovjetunió ~1970. Munka Vörös Zászló Érdemrendje, VI. típus zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-  Soviet Union ~1970. Order of the Red Banner of Labour, Type 6 enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU
31762.

Szovjetunió ~1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje, VI. típus" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1- Soviet Union ~1970. "Order of the Red Banner of Labour, Type 6" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41
Vegyes: DN Szeplőtelenül fogantatott Szent Szűz könyörögj érettünk ezüstözött fém vallási medál + Ausztria DN Gnadenbild von Mariazell / Kirche von Mariazell Al vallási medál T:1-,2
31763.

Vegyes: DN "Szeplőtelenül fogantatott Szent Szűz könyörögj érettünk" ezüstözött fém vallási medál + Ausztria DN "Gnadenbild von Mariazell / Kirche von Mariazell" Al vallási medál T:1-,2

1 400 HUF
6db-os jelvénytétel, közte ~1930. Szeged A.K. zománcozott Br gomblyukjelvény T:2,2-
31764.

6db-os jelvénytétel, közte ~1930. "Szeged A.K." zománcozott Br gomblyukjelvény T:2,2-

1 000 HUF
34
11db-os hagyaték tétel, hajóskapitány igazolványai és kitüntetései, közte Munka Érdemérem dísztokban, Sztahanovista dísztokban T:2
31765.

11db-os hagyaték tétel, hajóskapitány igazolványai és kitüntetései, közte "Munka Érdemérem" dísztokban, "Sztahanovista" dísztokban T:2

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF