Books: History

Number of items: 151

Walter Zöllner: A keresztes háborúk története. Ford.: Jólesz László. Bp., 1980., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15698.

1 200 HUF
Buda ostroma, 1686. Vál., a szöveget gondozta, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Péter Katalin. Fordította: Péter Katalin, Teke Zsuzsa. Magyar Levelestár. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15699.

1 400 HUF
Makkay János: Indul a magyar Attila földjére. Bp., 1996., KÖZDOK. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
15700.

1 400 HUF
Kristó Gyula: A rozgonyi csata. Sorsdöntő történelmi napok. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15701.

1 400 HUF
Kerekes György: Képes kereskedelem-történet. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1903, Athenaeum. Harmadik kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval, egy lap laza,
15702.

1 200 HUF
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Bp., 1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
15703.

1 000 HUF
15704.

1 000 HUF
1952 A kül- és belpolitikai helyzet és feladataink. Beszámoló az országgyűlésen 1952. dec. 15-i ülésén. Bp., 1952., Szikra. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15705.

800 HUF
Dr. Iványi Béla: Báró Máriássy András táborszernagy, a Mária Terézia-Rend lovagja, 1757-1846. Pécs, 1937, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, a borítón kis foltokkal, felvágatlan példány, jó állapotban.
15706.

1 800 HUF
10
A mongolok titkos története. Ford., az előszót és az utószót írta: Ligeti Lajos. Bp.,2004, Osiris. Kiadói kartonált kötés,
15707.

2 000 HUF
Szeresd a hazát! Az ifjúság számára. Szerk.: Dolinay Gyula. Ötvenhárom történelmi képpel. Bp.,én.,Országgyűlési Értesítő. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, az elülső kötéstáblán aranyozott nagy címerrel.
15708.

2 000 HUF
Harry Hill Bandholtz: Román megszállás Magyarországon (Napló nem diplomata módra). H.n., 1993, Magyar Világ. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel.
15709.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: