Printed Materials

Number of items: 250

cca 1900-1960 Óriási sajtószemle a XX. századból 39 db újság és magazin, közötte sok képes, sok történelmi eseménnyel foglalkozó, sok, kis helyi, vagy szakági lap, mind valamilyen szempontból érdekes, benne 3 db 1956-os újság is.
13137.

14 000 HUF
37,84
41,18
cca 1900-1970 Kb 30 db klf újság, sok érdekes, kis, helyi lappal, Sztálin gyászszám, háborús lapszámok, egy két magazin is.
13138.

2 400 HUF
13139.

1 000 HUF
13140.

3 600 HUF
9,73
10,59
1903-1936 Vegyes szentkép tétel, 5 db, litografáltak, a hátoldalak egy részén bejegyzéssel, 11,5x6,5 cm és 12,5x7 cm
13141.

1 400 HUF
cca 1904 Carl Franke Magister der Pharmazie Wien, gyógyszerész eszközök katalógusa, szecessziós stílusban
13142.

30 000 HUF
81,08
88,24
1904 Jövő Budapesti Munkásképző-Egylet meghívója nagy nyári népünnepélyre
13143.

1904 "Jövő" Budapesti Munkásképző-Egylet meghívója nagy nyári népünnepélyre

4 000 HUF
1905 Tyúk Márton. Csongrád, 1905. dec. 10. 9. szám. Szerk.: Bátor Tamás. Csongrád, Szilber János-ny., 8 p. Szakadozott, az első lapon kis hiánnyal, megviselt állapotban.
13144.

1 200 HUF
1908-1913 Szalézi értesítő. VI. évf. II. sz. 1908. március-április, 56 p + Zeitschrift des Österr. und Ungarischen Kath. Klerus. II. évf. 19. sz., 1913. jun. 10., német nyelven, kissé szakadozott, kis hiánnyal, 16 p.
13145.

800 HUF
1908-1917 Magyarország ipari munkásai. Szerk.: Huszár Károly. Szabadka, 1908, Szabadkai Nyomda-ny., kissé foltos borítóval, 31 p.+ L. J. Vance: A sziget kincse. Milliók könyve. II. évf. 39 sz, Bp., 1917., Singer és Wolfner, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón szakadásokkal, 31+1 p.
13146.

800 HUF
1909 A Magyar Országos Központi Takarékpénztár alapító oklevele és nyugdíj szabályzata. 16 p
13147.

1 000 HUF
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
13148.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF