https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 250

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyarország képekben. Honismertető folyóirat. II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Pest,1870, Heckenast Gusztáv, 4+384 p. Lapszámozáson belüli egészoldalas és szövegközti fametszetű képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Sérült félvászon kötésben, néhány lap erősen sérült. Ritka! Nagy Miklós (1840-1907) újságíró, a Vasárnapi Újság szerkesztője. A folyóirathoz a kor neves szerzőit nyerte meg (pl.: Jókai Mór, Arany János, Thaly Kálmán, Fényes Elek, Rómer Flóris, Dr. Henszlmann Imre, és mások), benne neves művészeinek (pl.: Jankó János, Keleti Gusztáv, Székely Bertalan, Greguss János és mások) munkáival. A kiadói megmaradt példányokat címlappal, tartalomjegyzékkel egészítette ki, és egybefűzte őket. Becses helytörténeti kiadvány, amelynek számos cikke ma már pótolhatatlan adatokat, forrásértékű munkákat őrzött meg.
13343.

Magyarország képekben. Honismertető folyóirat. II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Pest,1870, Heckenast Gusztáv, 4+384 p. Lapszámozáson belüli egészoldalas és szövegközti fametszetű képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Sérült félvászon kötésben, néhány lap erősen sérült. Ritka! Nagy Miklós (1840-1907) újságíró, a Vasárnapi Újság szerkesztője. A folyóirathoz a kor neves szerzőit nyerte meg (pl.: Jókai Mór, Arany János, Thaly Kálmán, Fényes Elek, Rómer Flóris, Dr. Henszlmann Imre, és mások), benne neves művészeinek (pl.: Jankó János, Keleti Gusztáv, Székely Bertalan, Greguss János és mások) munkáival. A kiadói megmaradt példányokat címlappal, tartalomjegyzékkel egészítette ki, és egybefűzte őket. Becses helytörténeti kiadvány, amelynek számos cikke ma már pótolhatatlan adatokat, forrásértékű munkákat őrzött meg.

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
1
Meister Heinrich Frauenlob, középkori kódexlap (Codex Manesse) modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm
13344.

'Meister Heinrich Frauenlob', középkori kódexlap (Codex Manesse) modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Nagykáta nagyközség vázlatos története, 19p
13345.

Nagykáta nagyközség vázlatos története, 19p

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Ruszkik haza Magyar Demokrata Fórum képeslap
13346.

"Ruszkik haza" Magyar Demokrata Fórum képeslap

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
3 db szocialista szemináriumi füzet: A demokratikus centralizmus a SzK(b)P szervezeti felépítésének vezérelve, Mit akar az MDP?, Beszéd a sztahánovisták első összszövetségi tanácskozásán
13348.

3 db szocialista szemináriumi füzet: A demokratikus centralizmus a SzK(b)P szervezeti felépítésének vezérelve, Mit akar az MDP?, Beszéd a sztahánovisták első összszövetségi tanácskozásán

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
4 db nyomtatvány tétel: cca 1930 M. Kir. Vas- és Acélgyár Diósgyőr - szerszámacélok + 1937 A diósgyőri m. kir. vas- és acélgyár számlázási rendszere és gyártási számai jegyzéke. + 1938 A diósgyőri m. kir. vas- és acélgyár számlázási rendszere és gyártási számai jegyzéke. + 1947 A diósgyőri m. kir. vas- acél és gépgyár számlázási rendszere és gyártási számai jegyzéke.
13349.

4 db nyomtatvány tétel: cca 1930 M. Kir. Vas- és Acélgyár Diósgyőr - szerszámacélok + 1937 A diósgyőri m. kir. vas- és acélgyár számlázási rendszere és gyártási számai jegyzéke. + 1938 A diósgyőri m. kir. vas- és acélgyár számlázási rendszere és gyártási számai jegyzéke. + 1947 A diósgyőri m. kir. vas- acél és gépgyár számlázási rendszere és gyártási számai jegyzéke.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
10 db eszperantó nyomtatvány
13350.

10 db eszperantó nyomtatvány

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0
15 db szecessziós nyomat
13351.

15 db szecessziós nyomat

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
1
18 db retró erotikus újság
13352.

18 db retró erotikus újság

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
32 db Bakancs utalvány
13353.

32 db Bakancs utalvány

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
6
Kb. 120 db vegyes nyomtatvány
13354.

Kb. 120 db vegyes nyomtatvány

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment