Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 207
1024435
30689
383
240000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R!
/ Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
240 000 HUF
2283253
30690
383
Numismatics
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Vörösmarty Mihály születésének 200. évfordulójára - MÉE 2000" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1 200 HUF
2278617
30691
383
Numismatics
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1973. "Gertraude Csiby 1973" Br emlékplakett (90mm) T:2
9 000 HUF
2279678
30692
383
Numismatics
8 000 HUF
2278327
30693
383
Numismatics
6 000 HUF
2285493
30694
383
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas Br emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
1 200 HUF
2277419
30695
383
Numismatics
Farkas István (1915-2005) DN "Anya gyermekekkel" Br emlékérem (82mm) T:2 patina
1 800 HUF
2266084
30696
383
Numismatics
Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB" Ag emlékérem dísztokban (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
9 000 HUF
2278478
30697
383
Numismatics
Fritz János (1947-) "Pater - Noster" Br egyoldalas emlékplakett (86mm) T:2
3 000 HUF
2283513
30698
383
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "MÉE Székesfehérvár - Imre és III. László király" Br emlékérem (42,5mm) + 1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." Br emlékérem (42,5mm) T:1-
3 000 HUF
2283200
30699
383
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
1 000 HUF
2279914
30700
383
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1994. "Kossuth Lajos halálának centenáriuma / MÉE-Szeged" Ag és Br emlékérem pár (36,24g/0.925/42,5mm) T:1- kis patina
Adamo SG27
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035