Number of items: 184

Hollóházi hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
11210.

2 000 HUF
Hollóházi darumadár pár, kézzel festett, jelzett, egyik csőr végén apró csorbával, m: 17 cm
11211.

1 000 HUF
Hollóházi virágmintás porcelán váza és ékszertartó dobozka, matricás, kis kopásnyomokkal, jelzett, 2 db, m: 17 cm, 7,5x9x4 cm
11212.

1 000 HUF
Hollóházi porcelán pálinkás készlet, 1 kulacs, m: 20 cm és 6 db kupica, m: 4,5 cm, kézzel festett, jelzett, karton dobozban, hibátlan
11213.

2 000 HUF
Hollóházi cukortartó, matricás, jelzett, fedél tetején lévő rózsákon apró csorbákkal, m: 12,5 cm, d. 11 cm
11214.

1 200 HUF
Hollóházi váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:18 cm
11215.

1 000 HUF
Hollóházi art deco macska. Kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopással, m: 8,5 cm
11216.

3 000 HUF
14
Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm
11217.

1 000 HUF
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, a rózsákon nagyon apró lepattanással, m: 14 cm d: 17 cm
11218.

2 000 HUF
Hollóházi lány kutyával, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11 cm
11219.

4 000 HUF
10
Hollóházi virág mintás tálka, Észak-Budai ÁFÉSZ jelzéssel, matricás, hibátlan, h: 14 cm
11220.

1 000 HUF
Hollóházi nagyméretű füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
11221.

3 000 HUF
37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF