Number of items: 184

11173.

3 000 HUF
8,70
10,49
Zsolnay porcelán kulacs, aranyszínű Kajofi Hokobol, Karl József és Fia Likör és Rumgyára Székesfehérvár, alapittatott 1863 felirattal és plasztikus címerrel díszített. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. M: 17 cm
11174.

Zsolnay porcelán kulacs, aranyszínű "Kajofi Hokobol, Karl József és Fia Likör és Rumgyára Székesfehérvár, alapittatott 1863" felirattal és plasztikus címerrel díszített. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. M: 17 cm

6 000 HUF
17,39
20,98
11175.

16 000 HUF
46,38
55,94
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)),hibátlan ,15×7 cm
11176.

3 000 HUF
8,70
10,49
Zsolnay porcelán madarak, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 9x12 cm
11177.

3 000 HUF
8,70
10,49
11178.

2 000 HUF
5,80
6,99
Zsolnay porcelán tyúkot etető kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
11179.

1 800 HUF
5,22
6,29
18
cca 1880 Zsolnay teás kanna. Kézzel festett, máz alatti kék családi jelzéssel, sérült, fedő nélkül. h: 26 cm, m: 15 cm
11180.

1 000 HUF
2,90
3,50
44
Zsolnay pillangó mintás nagy étkészlet, 6 személyes, összesen 37 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11181.

80 000 HUF
231,88
279,72
21
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis hajszál repedéssel, m: 34 cm
11182.

18 000 HUF
52,17
62,94
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11183.

3 000 HUF
8,70
10,49
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett (Zsolnay Hungary jubileum 150), hibátlan. M: 27 cm
11184.

5 000 HUF
14,49
17,48
32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.