Chinaware / Porcelain Number of items: 184
1370335
11173
382
Other collectibles
3 000 HUF
2271163
11174
382
Other collectibles
Zsolnay porcelán kulacs, aranyszínű "Kajofi Hokobol, Karl József és Fia Likör és Rumgyára Székesfehérvár, alapittatott 1863" felirattal és plasztikus címerrel díszített. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. M: 17 cm
6 000 HUF
2227995
11175
382
Other collectibles
16 000 HUF
2268038
11176
382
Other collectibles
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)),hibátlan ,15×7 cm
3 000 HUF
2271717
11177
382
Other collectibles
Zsolnay porcelán madarak, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 9x12 cm
3 000 HUF
2273498
11178
382
Other collectibles
2 000 HUF
2273503
11179
382
Other collectibles
Zsolnay porcelán tyúkot etető kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
1 800 HUF
2267921
11180
382
Other collectibles
cca 1880 Zsolnay teás kanna. Kézzel festett, máz alatti kék családi jelzéssel, sérült, fedő nélkül. h: 26 cm, m: 15 cm
1 000 HUF
2274009
11181
382
80000
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás nagy étkészlet, 6 személyes, összesen 37 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan
80 000 HUF
2273141
11182
382
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis hajszál repedéssel, m: 34 cm
18 000 HUF
2274085
11183
382
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3 000 HUF
2269919
11184
382
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett (Zsolnay Hungary jubileum 150), hibátlan. M: 27 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035