Photo

Number of items: 482

cca 1940-1950 Székesfehérvár, utcakép, fotó, 16,5×24 cm
12865.

6 000 HUF
cca 1900 Dékelet-ázsiai fotóalbum, benne 68 db fotóval, közte helybéliekkel, hajók, csónakok, épületek, tájak, valamint az indonéziai Prambanan templomegyüttes, a fotók egy része feliratozott, illetve egy részük a fotók felületén feliratozott, közte néhány sérült fotóval, egy fotó felületén kopásnyomokkal. Aranyozott félbőr fotóalbumban, egy kartontábla sérült, a borító kopott, 18x23 cm és 11x8 cm közötti méretben./  cca 1900 Southeast Asian fotoalbum, with 68 pieces photos, with local people, with ships, buildings, landscapes, and the Indonesian Prambanan Temple Compounds, with notices and notices on some photos surface, with some damaged photo, one worn photo, Gilt half-leather-binding, one cardboard table damaged, with worn cover, between 18x23 cm and 11x8 cm.
12866.

cca 1900 'Dékelet-ázsiai fotóalbum', benne 68 db fotóval, közte helybéliekkel, hajók, csónakok, épületek, tájak, valamint az indonéziai Prambanan templomegyüttes, a fotók egy része feliratozott, illetve egy részük a fotók felületén feliratozott, közte néhány sérült fotóval, egy fotó felületén kopásnyomokkal. Aranyozott félbőr fotóalbumban, egy kartontábla sérült, a borító kopott, 18x23 cm és 11x8 cm közötti méretben./ cca 1900 Southeast Asian fotoalbum, with 68 pieces photos, with local people, with ships, buildings, landscapes, and the Indonesian Prambanan Temple Compounds, with notices and notices on some photos surface, with some damaged photo, one worn photo, Gilt half-leather-binding, one cardboard table damaged, with worn cover, between 18x23 cm and 11x8 cm.

11 000 HUF
29,73
32,35
1927 Utazásunk autón Ausztriában c. privát fotóalbum, benne 214 képeslap és 38 db privát fotó, leggyakrabban az autó szerepel a képeken, de a képeslapokon látható zeppelin, mozdony és villamos motívum is; továbbá az albumban 3 beragasztott havasi gyopár; néhány lap kijár az albumból, 2 képhely üres, képek és képeslapok mérete 8x12 cm és 9x14 cm
12867.

11 000 HUF
29,73
32,35
1938 Privát fotóalbum, benne 85 db vintage fotó, többsége datálva, feliratozva; hívószavak: Máriaremete, Nagykovácsrét, Sopron, Nagytétény, Budapest trianoni emlékművek, Margit-sziget, horogkereszt, 6x9 cm és 9x14 cm között
12868.

4 000 HUF
1943 Erdély, Gyilkos-tó és környéke, Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából egy fotóalbum feliratokkal, benne 92 db vintage fotó, 6x6 cm
12869.

11 000 HUF
29,73
32,35
19
1931 Fotóalbum olaszországi és horvátországi képekkel, összesen kb 130 db kép / Italy, Croatia album with 130 photos
12870.

3 600 HUF
9,73
10,59
Tájékozódás a terepen, diafilm
12871.

1 200 HUF
cca Csongrád, 1960 előtt készült felvételek, Hajdu János (?-?) csongrádi fényképész hagyatékából 13 db vintage NEGATÍV, 9x12 cm és 9x14 cm
12872.

2 400 HUF
cca 1925-35 össz. 3 db portré felvétel Reményi M. kaposvári műterméből, portré alatt a fényképész ceruzás aláírásával, egyik datált (934). Hátoldalán pecséttel jelzett fotólapok, 13,5x8,5 cm
12873.

1 000 HUF
1908 Kackiás bajuszú sportoló, érmekkel, körbevágott, 8x7 cm
12874.

1 800 HUF
cca 1920-38 össz. 9 db portré felvétel különféle kaposvári műtermekből (Elite Fotószalon, Farkas, Belman, Szatmári Béla, Fehér József), ebből 2 db kisbabáról. Többségében hátoldalán pecséttel jelzett, kisebb részben datált fotólapok, ca. 13,5x8,5 cm
12875.

1 200 HUF
1958 Nyíregyháza, a császárszállási TSZ első traktora, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 6 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
12876.

2 000 HUF
32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF