Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 141

Domonkos Béla (1934-) DN Losonci Miklós egyoldalas Br lemezplakett, hátoldalon ragasztónyom (107mm) T:1-
30825.

Domonkos Béla (1934-) DN "Losonci Miklós" egyoldalas Br lemezplakett, hátoldalon ragasztónyom (107mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
Fritz Mihály (1947-) 1982. Zirc Br emlékérem műbőr tokban (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 ezüstpatinázott Br emlékérem műbőr tokban (42,5mm) T:1-2
30826.

Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc" Br emlékérem műbőr tokban (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem műbőr tokban (42,5mm) T:1-2

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1994. Kossuth Lajos halálának centenáriuma / MÉE-Szeged Ag és Br piedfort emlékérem pár (71,87g/0.925/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP) Adamo SG27
30827.

Fritz Mihály (1947-) 1994. "Kossuth Lajos halálának centenáriuma / MÉE-Szeged" Ag és Br piedfort emlékérem pár (71,87g/0.925/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP) Adamo SG27

24 000 HUF
64,86
70,59
Fritz Mihály (1947-) 2002. MÉE Baja - 32. Vándorgyűlés / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30828.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "MÉE Baja - 32. Vándorgyűlés / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) DN 1956 / 56-os Szövetség fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP felületi karc
30829.

Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP felületi karc

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) DN 1956 / 56-os Szövetség jelzett Ag emlékérem tokban (34,23g/0,925/42,5mm) T:PP homályos
30830.

Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem tokban (34,23g/0,925/42,5mm) T:PP homályos

7 500 HUF
20,27
22,06
Fritz Mihály (1947-) DN 1956 / 56-os Szövetség jelzett Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (33,66g/0,925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30831.

Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (33,66g/0,925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos

7 500 HUF
20,27
22,06
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27,44g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina, fo.
30832.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27,44g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina, fo.

7 000 HUF
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) DN 1956 / 56-os Szövetség jelzett Ag emlékérem sérült tokban (34,04g/0,925/42,5mm) T:PP fo.
30833.

Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem sérült tokban (34,04g/0,925/42,5mm) T:PP fo.

7 500 HUF
20,27
22,06
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27,35g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
30834.

7 000 HUF
18,92
20,59
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991 Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.999/42mm) T:1- (PP)
30835.

4 200 HUF
11,35
12,35
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62.208g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina  Hungary 2000. 1000th Anniversary of Hungary became a state Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:AU (PP) patina
30836.

60 000 HUF
162,16
176,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF