15005.
382. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp.,1938, Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.