Military

Number of items: 88

cca 1915-1917 Az Osztrák-Magyar hadsereg keleti fronti harcait megörökítő fotóalbum, számozott (1001.-1071.), 71 db fotóval, feliratok és dátumozás nélkül, két képen Lviv főterével és az egyiken Mickiewicz emlékmű részletével. Kopott papír fotóalbumban, kissé foltos lapokkal, 13x8 cm és 6x8 cm közötti méretben.   cca 1915-1917 Fighting of the Austro-Hungarian Army on the Eastern Front, photo album with 71 pieces numbered (1001.-1071.) photo album, without notices and dates, In paper photo album, with worn cover, and little bit spotty pages, between 13x8 cm and 6x8 cm.
13282.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 31 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval. Valószínűleg 36 táblával teljes.
13283.

2 800 HUF
7,57
8,24
20
1917 Hadikávé forgalomba hozatala, 1917. aug. 28., a kávéjegy egy-egy szelvénye havonkint és személyenkint 10 deka hadikávé vásárlására jogosít,Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája, hajtásnyomokkal, a tetején lyukkal, kis lyukakkal, 95x63 cm
13284.

1917 Hadikávé forgalomba hozatala, 1917. aug. 28., "a kávéjegy egy-egy szelvénye havonkint és személyenkint 10 deka hadikávé vásárlására jogosít",Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája, hajtásnyomokkal, a tetején lyukkal, kis lyukakkal, 95x63 cm

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1900 Katonatiszt portréja, fotó kartonon, Lwów (Lviv), Wykonal Rembrandt műterméből, 19x12 cm
13285.

1 200 HUF
Fém markolatú tőr, h: 40 cm
13286.

Fém markolatú tőr, h: 40 cm

4 000 HUF
Afrikai törzsi dárda. Faragott fa, fém heggyel. hüvellyel. 134 cm
13287.

15 000 HUF
40,54
44,12
1937 Magyar Haditengerészeti Egyesület alapszabályai, szakadásokkal, 4p
13288.

2 000 HUF
Fém markolatú dísztőr fali tartóval, h: 36,5 cm
13289.

6 000 HUF
Réz-bőr markolatú dísztőr fali tartóval, h: 34 cm
13290.

5 000 HUF
Régi párbajtőr modern replikája. 106 cm
13291.

13 000 HUF
35,14
38,24
Keleties kard replika, tokban, h: 45,5 cm
13292.

13 000 HUF
35,14
38,24
Keleties motívumú tőr, díszes tokban, lánccal, h: 32,5 cm
13293.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: