Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 42

1974. Tűzbiztonsági Érem bronz fokozata zománcozott, Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (41x35mm) T:1-,2 sérült zománc
31339.

1974. "Tűzbiztonsági Érem bronz fokozata" zománcozott, Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (41x35mm) T:1-,2 sérült zománc

2 000 HUF
1976. Testvériség-Barátság - MHSZ - 1976 zománcozott fém kitűző (24,5x58mm) T:2
31340.

500 HUF
1,35
1,47
~1980. Földhivatali Törzsgárdatag ezüstözött, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1-
31341.

~1980. "Földhivatali Törzsgárdatag" ezüstözött, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1-

2 400 HUF
~1980. HŐR (Határőr) műanyag jelvény (99x99mm) T:2
31342.

~1980. "HŐR (Határőr)" műanyag jelvény (99x99mm) T:2

1 000 HUF
~1980. Hűséggel a Nép egészségéért bronz-, ezüst-, és aranyfokozat, illetve aranykoszorús jelvény T:1-2
31343.

~1980. "Hűséggel a Nép egészségéért" bronz-, ezüst-, és aranyfokozat, illetve aranykoszorús jelvény T:1-2

1 200 HUF
1981. Állatforgalom - Húsipar - Törzsgárda műgyantás, aranyozott fém kitűző, eredeti adományozói levéllel (21x20mm) T:1
31344.

1 400 HUF
1986. VBKM Transzvill Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
31345.

1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-

2 000 HUF
1992. Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 760.
31346.

1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után" Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 760.

3 000 HUF
Ausztria DN Vindobona Schlaraffia fém jelvény (39x79mm) + CASTELLUM CORNOVIAE WILLKOMM ezüstpatinázott Br Schlaraffia medál füllel, hátoldalon A.SCHWERDSTUTT gyártói jelzéssel, sárga-kék szalagon T:2 ph.  Austria ND Vindobona Schlaraffia metal badge (39x79mm) + CASTELLUM CORNOVIAE WILLKOMM silver plated Br Schlaraffia medallion with ear, on reverse A.SCHWERDSTUTT makers mark with yellow-blue ribbon C:XF edge error
31347.

Ausztria DN "Vindobona" Schlaraffia fém jelvény (39x79mm) + "CASTELLUM CORNOVIAE WILLKOMM" ezüstpatinázott Br Schlaraffia medál füllel, hátoldalon "A.SCHWERDSTUTT" gyártói jelzéssel, sárga-kék szalagon T:2 ph. Austria ND "Vindobona" Schlaraffia metal badge (39x79mm) + "CASTELLUM CORNOVIAE WILLKOMM" silver plated Br Schlaraffia medallion with ear, on reverse "A.SCHWERDSTUTT" maker's mark with yellow-blue ribbon C:XF edge error

2 800 HUF
7,57
8,24
NSZK 1958. TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN aranyozott, zománcbetétes emlékkereszt (72x72mm) T:1- FRG 1958. TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN gilt commemorative cross with enamel inlay (72x72mm) C:AU
31348.

NSZK 1958. "TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN" aranyozott, zománcbetétes emlékkereszt (72x72mm) T:1- FRG 1958. "TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN" gilt commemorative cross with enamel inlay (72x72mm) C:AU

1 400 HUF
NSZK DN BESUCH BEIM DEUTSCHEN BUNDESTAG Br látogatói jelvény (30mm) T:1- FRG ND BESUCH BEIM DEUTSCHEN BUNDESTAG Br visitors badge (30mm) C:AU
31349.

NSZK DN "BESUCH BEIM DEUTSCHEN BUNDESTAG" Br látogatói jelvény (30mm) T:1- FRG ND "BESUCH BEIM DEUTSCHEN BUNDESTAG" Br visitors badge (30mm) C:AU

2 000 HUF
2db Szocialista Brigád jelvény, aranyozott koszorúval, miniatűrrel + 2db Szocialista Brigád jelvény zöld koszorúval, egyik miniatűrrel, mindegyik eredeti tokban T:2
31350.

2db "Szocialista Brigád" jelvény, aranyozott koszorúval, miniatűrrel + 2db "Szocialista Brigád" jelvény zöld koszorúval, egyik miniatűrrel, mindegyik eredeti tokban T:2

500 HUF
1,35
1,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF