https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 39
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2079460
17225
381
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája. A borítón Petry Béla színes illusztrációjával. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, 200+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2238143
17226
381
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Roger Rössing: Fényképezés Prakticával. Bp. 1979., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2213229
17227
381
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Aisberg, E.: Most már értem a rádiót. Bp., Káldor. Kiadói papírkötés, ex librisszel, sérült, viseltes állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2130311
17228
381
0
900
Books: Technics
Other collectibles
Orosz nyelvű tűzoltóságról szóló könyv, ajándékozási sorokkal
The item is not available
2048457
17229
381
0
1400
Books: Technics
Other collectibles
A magyar vitorlázórepülés képes története 1929-1999. Bp., 1999. 3,14L kft. Kiadói papírkötésben
Starting price:
1 400 HUF
2121170
17230
381
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
A 160 LE teljesítményű Walter Minor 6-III repülőmotor. A motor műszaki leírása és üzembenntartási utasítása. Ford.: Nagy Bálint. Szerk.: Szomi József. Bp.,1969, Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Információs Központja. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2196160
17231
381
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
dr. Sevcsik Jenő: Fényképezés (Gép, anyag, felvétel). 4., átdolgozott kiadás. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2196227
17232
381
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
dr. Sevesik Jenő: Perspektiva és fényképezés. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1923965
17233
381
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1905252
17234
381
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
1905239
17235
381
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1966365
17236
381
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment