Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 61
2193593
15636
381
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Douglas Kent Hall: Feszes mell, keskeny csípó, formás láb. Testépítés nőknek otthon és az edzőteremben Arnold Schwarzenegger módszerével. 1986, Simon & Shchuster Inc. Kiadói papírkötésben.
2231708
15637
381
Other collectibles
Csanádi Árpád: Labdarúgás. I-II. kötet (Technika-taktika). Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1737596
15638
381
Other collectibles
Bilek István (szerk.): Versenyfutás az aranyérmekért. Máltai sakkolimpia 1980. Az elnök és edző dedikációjával. Bp., 1982, Sport. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
1983254
15639
381
Other collectibles
1 000 HUF
2231299
15640
381
Other collectibles
Dr. Kenneth Kamler: Orvos az Everesten. Sürgősségi ellátás a világ tetején. Egyben személyes beszámoló az 1996-os tragédiáról. Edmund Hilary előszavával. H.n., é.n., Kelly Kft. Kiadói kartonált kötésben.
1 800 HUF
2009254
15641
381
Other collectibles
Golf diary/ Golf napló. Máyer Nyomda és Könyvkiadó, 2011
2009135
15642
381
Other collectibles
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés,
1997634
15643
381
4800
Other collectibles
4 800 HUF
2110577
15644
381
Other collectibles
1 000 HUF
2063888
15645
381
Other collectibles
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója)
Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
5 000 HUF
2110697
15646
381
Other collectibles
A XVIII. téli- és a XIX. nyári úttörő-olimpia versenykiírása. 1982/83. tanév. Bp., 1982. Készült a Magyar Diáksport Tanács Általános Iskolai Sportbizottsága közreműködésével. Papírkötés.
2110707
15647
381
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035