A Müncheni Kódex négy evangéliuma. [1466.] Müncheni Kódex [1466.] A négy evangélium szövege és szótára. Décsy Gyula olvasata alapjén a szöveget sajtó alá rendezte és a szótári részt készítette Szabó T. Ádám. Az előszót Király László írta. Bp.,1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kneller Károly Alajos: A kereszténység és a modern természettudomány úttörői. Adartok a XIX. század művelődéstörténetéhez. Ford. és kiadta: a Budapesti Papnövendékek Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Bp., 1908, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Ordo lectionum missae. A szentmise olvasmányai. A vasárnapok "C" sorozata és az ünnepnapok. Bp., 1970, Magyar Katolikus Püspöki Kar. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kissé karcos borítóval.
A Ferences Család közösségei Magyarországon. Szent Ferenc útja. I. kötet. Bp., Magyarok Nagyasszonya Ferences Rendtartomány. Kiadói kartonált papírkötés.
[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, V+430+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
Richard Archdekin (1616-1690) ír jezsuita 3 egybekötött munkája:
[Richard Archdekin: Theologia Tripartita: sive resolutiones polemicae, speculativae et practicae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1702, Joannis Weidenfeldt], 28+598+28 p. Latin nyelven. A címlapja és az elülső szennylapja hiányzik.
[Richard Archdekin]: Apparatus materiae et formae pro doctrina sacra: in quavis dictione facili methodo paranda, et pro cathechesi cum exemplis illustranda.
Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 236 p. Latin nyelven.
Richard Archdekin: Appendix, sive supplementum Theologiae tripartitae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 220 p. Latin nyelven.
Korabeli viseltes papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval, foltos lapokkal, az első munka címlapja és elülső szennylapja hiányzik, hiányos, intézményi bélyegzővel, korabeli névbejegyzésekkel. /
Three works of Richard Archdekin (1616-1690) bound in one book. Papebinding, with damaged spine and cover, with spotty pages, the title page and the fist smear-sheet from the fist work lost, with name notices, and stamp, in Latin language.