Books: Architecture, Art Number of items: 151
2203631
17018
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bereczky Kálmán (szerk.): Egy újra felfedezett építőművész Szeghalmy Bálint élete és életműve. Hévízi Könyvtár 9. Hévíz, 1996, Hévízi Kulturáért Alapítvány. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, nagyon szép állapotban.
1 600 HUF
2073071
17021
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 800 HUF
2110571
17022
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóval.
1 000 HUF
2110570
17023
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2100402
17024
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Menyhárt László: Szász Endre. Bp. Corvina, 1983. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2100357
17025
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Eörsi Anna: Az internacionális gótika festészete. Bp., Corvina, 1984. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2100302
17026
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
H. Takács Mária: Spanyol mesterek. Bp., Corvina Kiadó, 1966. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. Borítón szakadás.
1 000 HUF
2100244
17027
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
E.H. Gombrich: A művészet története. Bp., Gondolat, 1978. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2100203
17028
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Marianna H. Takács: Bartolomé Esteban Murillo. Bp., Corvina, 1978. Kiadói kartonált papírkötés. Német nyelven.
1 000 HUF
2100188
17029
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Végh János - XVI. századi német táblaképek. Bp., Corvina, 1972. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2009113
17030
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2027425
17031
381
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:
László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035