Printed Materials

Number of items: 201

1937-1939 Magyar Iparművészet XL. évfolyamának 3. száma, XLI. évfolyamának 3. száma, XLII. évfolyamának 1., 2., 6., 10. száma, összesen 6 db.
13015.

4 000 HUF
13016.

1 000 HUF
1938 Mailander Mustermesse kiadvány térképpel / Exhibition booklet with map
13017.

1 000 HUF
1938-1942 Magyar Iparművészet XLI. évfolyamának 2. száma, XLIII. évfolyamának 4., 11., száma, XLV. évfolyamának 2., 3., száma, XLIV. évfolyamának 1. száma, összesen 6 db.
13018.

4 000 HUF
1938 A Turisták Lapja havi folyóirat 50. évfolyam 1. száma. Többek közt Dr. Cholnoky Jenő írásával, néhány korabeli reklámmal. Kissé sérült kiadói papírborítóban.
13019.

1 000 HUF
1938 Phylaxia szérumtermelő Rt. előjegyzési naptár, zsebnaptár állatorvosok részére árjegyzékkel, használati utasítással a Phylaxia által termelt szérumokhoz és egyéb oltóanyagokhoz. Aranyozott borítóval és lapélekkel, néhány ceruzás bejegyzéssel, 12.-26. o. kijár.
13020.

1 200 HUF
1938 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye . LXXII. évf., 7-8 és 9-10. sz. Bp.,1938., Királyi Magyar Egyetemi nyomda. Írásokkal a visszatért Felvidékről, Nyitra megyéről, Szent István évről stb. Kiadói papírkötésekben
13021.

1 000 HUF
1938-1943 Magyar Iparművészet XLI. évfolyamának 7. száma, XLII. évfolyamának 3., 4., 8., száma, XLVI. évfolyamának 11. száma, összesen 5 db.
13022.

4 000 HUF
1939 A Grafikai Szemle XXIX. évfolyamának 2 db száma
13023.

400 HUF
1,08
1,18
1940 Esküvői meghívó és kézzel írt levél házasuló fél Haraszthy Elemér
13024.

800 HUF
cca 1940 7 db képes magyarországi utazási, turisztikai kiadvány
13025.

4 000 HUF
cca 1940-44 Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Acél- és Fémművek főmérnökének, későbbi igazgatójának (1945-49) német nyelvű névjegykártyája
13026.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF