https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 201

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1901 Képes Folyóirat. A Vasárnapi Újság füzetekben, 29. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1901., Franklin, . Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Foltos félbőr kötésben.
12942.

1901 Képes Folyóirat. A Vasárnapi Újság füzetekben, 29. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1901., Franklin, . Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Foltos félbőr kötésben.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
2
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.
12943.

1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.
12944.

1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
1903 Utasítás Győr szab. kir. városi útkaparók részére, Zechmeister Károly polgármester által jegyezve, szép állapotban, 31p
12945.

1903 Utasítás Győr szab. kir. városi útkaparók részére, Zechmeister Károly polgármester által jegyezve, szép állapotban, 31p

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
2
1905 Meghívó tea-estélyre, a Magyar Háztartási Iskola-egyesület főzőiskolának javára, szecessziós illsuztrációval, hajtásnyommal, 17x11 cm, borítékban
12946.

1905 Meghívó tea-estélyre, a Magyar Háztartási Iskola-egyesület főzőiskolának javára, szecessziós illsuztrációval, hajtásnyommal, 17x11 cm, borítékban

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
3
1907 Alhambra mulató orosz nyelvű programja, benne Kövesdi Evelin magyar táncosnő fellépésével, selyemplakát, 33×17,5 cm
12947.

1907 Alhambra mulató orosz nyelvű programja, benne Kövesdi Evelin magyar táncosnő fellépésével, selyemplakát, 33×17,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1908 Szecessziós meghívó a kolozsvári M. Kir. Gazd. Akadémia zártkörű táncestélyére, hajtott
12948.

1908 Szecessziós meghívó a kolozsvári M. Kir. Gazd. Akadémia zártkörű táncestélyére, hajtott

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
3
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
12949.

cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
12950.

cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. / 1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.
12951.

1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. / 1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
1911 Zsebnaptár bőr kötésben, bejegyzésekkel
12952.

1911 Zsebnaptár bőr kötésben, bejegyzésekkel

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1912 Bp., Az Uránia népszerű tudományos folyóirat, az Uránia Magyar Tudományos Egyesület közlönyének XIII. évfolyama, szerkesztő: Molnár Viktor, ifj. Szász Károly, készült Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdájában, félvászon kötésben.
12953.

1912 Bp., Az Uránia népszerű tudományos folyóirat, az Uránia Magyar Tudományos Egyesület közlönyének XIII. évfolyama, szerkesztő: Molnár Viktor, ifj. Szász Károly, készült Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdájában, félvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment