Topics

Number of items: 522

Cserkészek kutyával és egy kosárnyi zöldséggel / Hungarian boy scout art postcard, dog with carrot s: Márton L. (EB)
22490.
Legend T3

4 200 HUF
11,35
12,35
1942 A Magyar Cserkész Szövetség kárpátaljai menedékháza a tiszaborkúti Mencsul-havason / Hungarian boy scout chalet in Kvaszi, rest house, winter sport, ski (fl)
22491.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,35
12,35
1926 Budapest X. Kőbánya, Római katolikus templom. A 306. sz. Szent Adalbert cserkészcsapatnak felajánlva / Hungarian boy scout charity art postcard s: Hajts
22492.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,35
12,35
1910 Ifj. dr. Szilassy Aladár orvos és Megyercsy Béla ref. lelkipásztor, KIE nemzeti titkár a magyar cserkészmozgalom megindítói. KIE (Keresztény Ifjúsági Egyesület) könyvesbolt kiadása / Founders of Hungarian Scouting Movement (fl)
22493.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,35
12,35
A 373. Szent István cserkészcsapat 5 éves jubileuma alkalmából / Hungarian boy scout team art postcard, Hungarian flag (kopott sarkak / worn corners)
22494.
Legend T3

4 200 HUF
11,35
12,35
1927 A Gróf Mikes-féle magyar zarándokok bevonulnak a Szent Péter Bazilikába 1925. április 29-én, cserkészek zászlókkal. Credo kiadása / Hungarian national pilgrimage enters Saint Peters Basilica (Vatican), boy scouts with flags (kopott sarkak / worn corners)
22495.
Legend T2/3

1927 A Gróf Mikes-féle magyar zarándokok bevonulnak a Szent Péter Bazilikába 1925. április 29-én, cserkészek zászlókkal. Credo kiadása / Hungarian national pilgrimage enters Saint Peter's Basilica (Vatican), boy scouts with flags (kopott sarkak / worn corners)

4 200 HUF
11,35
12,35
1933 Gödöllő IV. Nemzetközi Cserkész Világtáborozás, Erzsébet park, VII. altábor a Bi-Pivel szemben. Kiadja Janovics Ferenc könyvnyomdája / World Scout Jamboree in Gödöllő, Hungarian boy scout camp (EB)
22496.
Legend T3

4 200 HUF
11,35
12,35
Cserkész táncoló nyulakkal. Márton L.-féle Cserkészlevelezőlapok Kiadóhivatala / Hungarian scout art postcard with rabbits s: Márton L.
22497.
Legend T2

1 600 HUF
Kiadja a Magyar Cserkészszövetség Nagytábortanácsa 1926 / Hungarian boy scout art postcard + 1926 BUDAPEST CSERKÉSZ-NAGYTÁBOR grafikai bélyegző, So. Stpl s: Márton L. (EK)
22498.
Legend T2/3

Kiadja a Magyar Cserkészszövetség Nagytábortanácsa 1926 / Hungarian boy scout art postcard + "1926 BUDAPEST CSERKÉSZ-NAGYTÁBOR" grafikai bélyegző, So. Stpl s: Márton L. (EK)

6 000 HUF
A virágnak megtiltani nem lehet, hogy ne nyíljon, ha jön a szép kikelet. / Gently erotic art postcard. F.G.M. Bp. 105. (EK)
22499.
Legend T2/3

900 HUF
2,43
2,65
Erotic nude lady. Phot. Schieberth A. 2. (Rb)
22500.
Legend T2/3

1 800 HUF
Gently erotic lady (Rb)
22501.
Legend T2/3

Gently erotic lady (Rb)

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF