800 HUF
Clara Nast: Csöppike az iskolában. Gáspárné Dávid Margit fordítása. Galambos Margit, és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1930, Nova. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal.