Books: Architecture, Art

Number of items: 99

Lotz Károly emlékkiállítás. Székely Bertalan emlékbeszédével. Az Ernst-Múzeum kiállításai XX.. Bp.., 1916, Ernst-Muzeum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel.
16582.

2 000 HUF
Kosztolányi-Kann Gyula és Mattyasovszky-Zsolnay László festményeinek és rajzainak kiállítása. Az Ernst-Múzeum kiállításai XIX.. Bp.., 1916, Ernst-Muzeum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon kisebb foltokkal. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel.
16583.

2 000 HUF
1928/29, évi Téli Kiállítás képes tárgymutatója. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Bp.,é.n.,k.n. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, borítója hiányos, első néhány lap foltos..
16584.

1 000 HUF
Szentiványi Gyula: Barabás Miklós művészete. Magyar Művészeti Könyvtár. Budapest, 1927, Amicus Kiadás. A szerző, Szentiványi Gyula (1881-1956) művészeti író, képrestaurátor által dedikált! Kiadói papírkötés. Megviselt, sérült állapotban.
16585.

3 000 HUF
Dr. Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Bp.,(1938),Rózsavölgyi és Társa, 349+1 p.+XLV+1 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Könyvnapi propaganda kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
16586.

3 000 HUF
16587.

3 000 HUF
Passuth Krisztina: Moholy-Nagy. Bp., 1982, Corvina, 430 p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
16588.

2 400 HUF
Prokopp Mária: Középkori freskók Gömörben. H.n., 2002, Méry Ratio. Fotóművész/kiadó által dedikált, kiadói egészvászon kötésben.
16589.

3 200 HUF
8,65
9,41
Feledy Gyula ötvenhat rajza. Békéscsaba, 1985, Békéscsabai Megyei Könyvtár. Számozott példány (126/250). Kiadói papír kötésben.
16590.

2 800 HUF
7,57
8,24
Borsos Miklós üzenete 77 képben. Kratochwill Mimi művészettörténész bevezető tanulmányával. Borsosné Kéry Ilona utószavával. Bp., 1994, Dunakönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16591.

1 600 HUF
Leletek. A magyar fotográfia történetéből. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16592.

1 800 HUF
Kner Erzsébet Könyvkötések. Az Országos Széchényi Könyvtár, a Kner Nyomda és a Kner Nyomdaipari Múzeum kiállítása. Szerk.: Haiman György. Rényi Péter előszavával. Bp., 1987.,(Gyomaendrőd, Kner-ny.) Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16593.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF