Engravings

Number of items: 38

Vurum József (1763- 1838) székesfehérvári, váradi, és nyitrai püspök, litográfia, a szélén szakadással,folttal, 55x35 cm
10668.

2 000 HUF
cca 1900 Dürer-metszet reprodukciója, fametszet, papír, 25x19 cm
10669.

2 000 HUF
Fertőzés elleni védelemhez való légzőkészülék, metszet, hajtott, 30×22 cm
10670.

3 000 HUF
XIX. sz.: Giuseppe Lorenzo Gatteri - Viviani 7 db történelmi rézmetszet. / 7 historical engravings 32x21 cm
10671.

3 600 HUF
9,73
10,59
1931 Viski Kárioly (1883-1945): Gravures sur bois populaires Roumaines de Transylvanie. Bp.,1931, (Magyar Nemzeti Múzeum) 2+2 sztl. lev.+18 t. (Fametszetek, karton táblákon.) Francia nyelven. A táblák a Nemzeti Múzeum néprajzi osztályán (ma Néprajzi Múzeum) őrzött erdélyrészi, ortodox vallási témájú, eredeti fametszet dúcokról készült levonatok. Lapok szélén kis beszakadásokkal 34x46 cm
10672.

6 000 HUF
Edouard Hamman (1819-1888) festménye után, Paul Allais (1827-1897) metszése: Les Préludes de Bach. Acélmetszet, papír. Lap alja és széle sérült, felcsavarva. 61,5x91 cm
10673.

9 000 HUF
24,32
26,47
Ludwig Rohbock (1820-1883): Vaspályai híd Pozsony mellett/ Die Eisenbahnbrücke bei Pressburg. Színes acélmetszet. Üvegezett keretben. 11,5x16,5 cm
10674.

4 800 HUF
12,97
14,12
Maurice de Lambert (1873-1952), Ducourtioux & Huillard metszése:A tánc (La danse), 1894 (Art-nouveau illusztráció). Színes litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, sérült, foltos. 37,5x28 cm. / Maurice de Lambert (1873-1952), sculpsit Ducourtioux & Huillard:La danse, 1894. Lithography on paper, damaged, spotty, framed with glass, 37,5x28 cm
10675.

4 600 HUF
12,43
13,53
1881-1884 6 db Der Bazar divatmetszet, 37,5x25 cm + 1857 Liris - Moniteur des Modes metszet, 19x27 cm
10676.

1881-1884 6 db Der Bazar divatmetszet, 37,5x25 cm + 1857 L'iris - Moniteur des Modes metszet, 19x27 cm

3 000 HUF
Rákóczi Ferenc olajnyomat. Üvegezett, sérült régi fa képkeret, sérült nyomattal. Belső méret: 69,5×56 cm
10677.

4 800 HUF
12,97
14,12
Rákóczi Ferenc olajnyomat Üvegezett, sérült régi fa képkeret, nyomattal. Belső méret: 69,5×56 cm
10678.

4 800 HUF
12,97
14,12
Thomas Blinks (1860-1912) : Vadászó falka. Nagy méretű nyomat a festmény után. Üvegezett keretben / Hunting Pack Coming On Large print. In glazed frame. 60x80 cm
10679.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF