8db klf ország forgalmi érmei laminált tokban, közte Ciprus, Görögország, Lengyelország, Magyarország T:1-,2 két tok sérült és ragasztott
8pcs of diff coint sets in laminated packaging, including Cyprus, Greece, Poland, Hungary C:AU,XF two damaged and sticked
6db-os vegyes érem- és érmetétel, közte Ausztria 1762W 1kr Cu "Mária Terézia" és Ausztria 1913. 1K Ag "Ferenc József" T:2-,3
6pcs mixen medallion and coin lot, within Austria 1762W 1 Kreuzer Cu "Maria Theresia" és Austria 1913. 1 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF,F
Vegyes: 6xklf Ag érmetétel + 1998. 10E aranyozott festett fém emlékérme T:2-3,1-
Mixed: 6xdiff Ag coin lot + 1998. 10 Euro golded painted metal commemorative coin C:XF-F,AU
Vegyes: 1950-1991. 11db klf portugál és portugál gyarmati fémpénz, közte Portugália 1989. 100E Cu-Ni "Azori-szigetek felfedezése" T:vegyes
Mixed: 1950-1911. 11xdifff pcs of Portugese and Portugese colonial coins, with 1989. 100 Escudos Cu-Ni "Discovery of the Azores" C:mixed
Vegyes 12db-os fémpénz tétel, nagyrészt Nagy-Britannia valamint 1-1 ausztrál és fidzsi-szigeteki érme T:2,2-
Mixed 12pcs of coins lot, mainly from Great Britain, with 1-1 piece from Australia and Fiji Islands C:XF,VF
147db-os vegyes, főleg Jugoszlávia és néhány Szerbia 1883. és 2003. között T:2-3
147pcs, most of from Yugoslavia and some from Serbia between 1883. and 2003. C:XF-F
Vegyes európai fémpénz tétel 7db kis dobozba rendezve, közte finn, holland, belga, dán fémpénzek (br. ~930g) T:vegyes
Mixed European coins in 7pcs of small cases, with Finnish, Dutch, Belgian, Danish coins (br. ~930) C:mixed
Vegyes európai fémpénz tétel 9db kis dobozba rendezve, közte belga, ciprusi, norvég fémpénzek (br. ~940g) T:vegyes
Mixed European coins in 9pcs of small cases, with Belgian, Cyprian, Norwegian coins (br. ~940g) C:mixed