Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 127

1983. XI. Orvos és Gyógyszerész Napok - Hatvan 1983 Br emlékérem (99mm) T:2,2-
30548.

1983. "XI. Orvos és Gyógyszerész Napok - Hatvan 1983" Br emlékérem (99mm) T:2,2-

2 000 HUF
1983. Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983 egyoldalas, öntött Br emlékérem (51mm) T:2
30549.

1983. "Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983" egyoldalas, öntött Br emlékérem (51mm) T:2

2 000 HUF
1987. Pszichiátriai Rehabilitáció VIII. Nemzetközi Konferencia Szeged 1987 Br emlékérem (91mm) T:2,2-
30550.

1987. "Pszichiátriai Rehabilitáció VIII. Nemzetközi Konferencia Szeged 1987" Br emlékérem (91mm) T:2,2-

2 000 HUF
1988. Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30551.

1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina

60 000 HUF
162,16
176,47
1991. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok jelzett Ag emlékérem, sorszámmal (32,86g/0.640/42,5) T:1- (eredetileg PP)
30552.

1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok" jelzett Ag emlékérem, sorszámmal (32,86g/0.640/42,5) T:1- (eredetileg PP)

5 000 HUF
1991. SIGILLVM COMITATVS ZALAD 1550 egyoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1
30553.

1991. "SIGILLVM COMITATVS ZALAD 1550" egyoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1

1 200 HUF
1993. WORLD HABITAT DAY - BUDAPEST 1993 egyoldalas, öntött Br plakett eredeti tokban (79mm) T:1
30554.

1993. "WORLD HABITAT DAY - BUDAPEST 1993" egyoldalas, öntött Br plakett eredeti tokban (79mm) T:1

5 000 HUF
1994. II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30555.

1 200 HUF
5db-os vegyes magyar és külföldi jelvény, emlékérem tétel, közte Dumper Dutra Traktor fém jelvény, 1999. 50 éves A Nemzeti Tankönyvkiadó aranyozott Br emlékérem, dísztokban (60mm) T:2 (PP)
30556.

5db-os vegyes magyar és külföldi jelvény, emlékérem tétel, közte "Dumper Dutra Traktor" fém jelvény, 1999. "50 éves A Nemzeti Tankönyvkiadó" aranyozott Br emlékérem, dísztokban (60mm) T:2 (PP)

1 200 HUF
2000. LAVINA Építő és Szerelőipari Rt. / Szerencsés éveket jelzett Ag emlékérem dísztokban (20,09g/0.925/42mm) T:PP
30557.

2000. "LAVINA Építő és Szerelőipari Rt. / Szerencsés éveket" jelzett Ag emlékérem dísztokban (20,09g/0.925/42mm) T:PP

2 600 HUF
7,03
7,65
2001. MÁV Rt - GYSEV Rt - Sopron, 2001 december 1. - Sopron - Szombathely vonal átvételének emlékére festett kerámia plakett, hátulján Kálmán Imre jelzéssel (14x19mm) T:1
30558.

2001. "MÁV Rt - GYSEV Rt - Sopron, 2001 december 1. - Sopron - Szombathely vonal átvételének emlékére" festett kerámia plakett, hátulján Kálmán Imre jelzéssel (14x19mm) T:1

1 600 HUF
2002. MÉE 32. Vándorgyűlése - Baja 2002. május 25-26. / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója 1827-1901 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30559.

2002. "MÉE 32. Vándorgyűlése - Baja 2002. május 25-26. / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója 1827-1901" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF