Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 127

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991 Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.999/42mm) T:1- (PP)
30474.

4 200 HUF
12,03
14,29
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62.208g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina  Hungary 2000. 1000th Anniversary of Hungary became a state Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:AU (PP) patina
30475.

60 000 HUF
171,92
204,08
Fűz Veronika (1951-) 1991. Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Bajai látogatása emlékére - Bajai Éremgyűjtők 1991 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30476.

Fűz Veronika (1951-) 1991. "Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Bajai látogatása emlékére - Bajai Éremgyűjtők 1991" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 400 HUF
4,01
4,76
Gál Dezső (1870-?) 1921. VIII. Kerületi Községi Főreáliskola 50 éves fennállásának emlékére 1871-1921 ezüstözött Br emlékérem (44mm) T:2-
30477.

Gál Dezső (1870-?) 1921. "VIII. Kerületi Községi Főreáliskola 50 éves fennállásának emlékére 1871-1921" ezüstözött Br emlékérem (44mm) T:2-

1 600 HUF
4,58
5,44
Gömbös László (1926-) 1982. Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982 Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982 Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129.
30478.

Gömbös László (1926-) 1982. "Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982" Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. "International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982" Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129.

2 400 HUF
6,88
8,16
Hetés György (1921-1998) DN Fodor József 1843-1901 Br emlékérem (~78mm) T:2-
30479.

Hetés György (1921-1998) DN "Fodor József 1843-1901" Br emlékérem (~78mm) T:2-

2 400 HUF
6,88
8,16
Hetés György (1921-1998) DN Schweitzer 1875-1965 Br emlékérem (104mm) T:2 ph.
30480.

Hetés György (1921-1998) DN "Schweitzer 1875-1965" Br emlékérem (104mm) T:2 ph.

2 800 HUF
8,02
9,52
9
Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE Ag emlékérem (34,61g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BP33
30481.

Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. "Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE" Ag emlékérem (34,61g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BP33

7 500 HUF
21,49
25,51
Ispánki József (1906-1992) DN Volán 13. sz. Vállalat / Kaposvár, Kossuth tér ábrázolása Br emlékérem (94mm) T:1-
30482.

Ispánki József (1906-1992) DN "Volán 13. sz. Vállalat / Kaposvár, Kossuth tér ábrázolása" Br emlékérem (94mm) T:1-

3 000 HUF
8,60
10,20
Iván István (1905-1968) ~1970. Városligeti Vajdahunyadvár ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1-
30483.

Iván István (1905-1968) ~1970. "Városligeti Vajdahunyadvár" ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1-

1 400 HUF
4,01
4,76
Iván István (1905-1968) DN Budapest - Rákóczi Ferenc Br emlékérem (80mm) T:1-
30484.

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1-

1 400 HUF
4,01
4,76
9
Krajcsovics Károly (1953-) DN Halászbástya Budapest egyoldalas Br emlékérem (85mm) T:1-,2
30485.

Krajcsovics Károly (1953-) DN "Halászbástya Budapest" egyoldalas Br emlékérem (85mm) T:1-,2

2 400 HUF
6,88
8,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.