Tétel

Description:

Kolligátum két műből, egybekötve: Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. Ford.: Pór Ödön. Társadalomtudományi Könyvtár. VI. Bp.,1904., Politzer Zsigmond és Fia,IX+3+126+2 p.+Gustave Le Bon: Psycholgie der Massen. Philosophisch-soziologische Bücherei. III. Leipzig, 1908., Werner Klinkhardt, XV+153+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.

2 000 HUF
5,73 EUR, 6,80 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : kozár_edit

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.