Tétel

Description:

Kautz Gyula: Nemzetgazdaság és pénzügytan. I-III. kötet: A nemzetgazdaság általános tanai. II. köt.: Nemzetgazdaság különös tanai. III. köt.: A pénzügy- vagy államgazdaságtan. (Két kötetben.) Bp., 1875-1876, Franklin, XV+303+1;IX+1+292+1; VIII+279 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, részben hiányos címlapokkal, kissé foltos lapokkal, a III. kötet borítója kopott, a gerincén kis sérülés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.

2 800 HUF
8,02 EUR, 9,52 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : kozár_edit

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.