Number of items: 283

Névy László: Az Írásművek elmélete vagyis az Irály-, költészet és szónoklat kézikönyve. Bp., 1887. Eggenberger javított félvászon kötésben .
17516.

2 600 HUF
7,03
7,65
Hegedüs Loránt: Gróf Széchenyi István regénye és éjszakája. Bp.,én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
17517.

1 000 HUF
17518.

1 000 HUF
4 db. Kárpáti Sándor könyv: Ostorcsapás az önérzeten. Ezüst hajú nemzedék-Az időskor életvilága. Vitám Máraival-Ugyanarról - másként. Életöröm és mélabú-Az öregedés színei. Kiadói papírkötésekben. Dedikáltak.
17519.

2 000 HUF
17520.

1 600 HUF
1969 Löwy Árpád (Dr. Réthy László) válogatott versei. Másolat az alábbi kéziratról György Gyurkának 1969. ápr. 24-i névnapjára. ... Vászonkötésben, foltos, megviselt állapotban, néhány lap firkált, egy lap szakadt, 2+85 p.
17521.

1969 Löwy Árpád (Dr. Réthy László) válogatott versei. "Másolat az alábbi kéziratról György Gyurkának 1969. ápr. 24-i névnapjára. ..." Vászonkötésben, foltos, megviselt állapotban, néhány lap firkált, egy lap szakadt, 2+85 p.

1 000 HUF
3 db vegyes könyv tétel: Joanna Nylund: Sisu. Pozitív életszemlélet finn módra. Budapest, 2018, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés + Andrea Riccardi: Együttélés. Budapest, 2009, Európa. Kiadói papírkötés + Kertész Imre: A kudarc. Bp., é.n., Magvető. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóban.
17522.

1 000 HUF
Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. I. köt. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, kissé sérült gerinccel.
17523.

1 000 HUF
Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., 1889., Athenaeum, 1 t. + 827 p. Hazai művészek rajzaival díszített ötödik képes díszkiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró, sérült lappal.
17524.

1 000 HUF
Karinthy Frigyes: Panoráma. Bp., 1926- Grill, Pekár Gyula: Bizarr percek - Végzetes szerelmek. Toll mesterei sorozat. Egészvászon kötésben.
17525.

1 200 HUF
17526.

6 000 HUF
17527.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF