Tétel

Description:

Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások. I-IV. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CLXXIII., CXXX., CXXXII., CXXXVII. köt. Bp., 1930- 1934, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 8+387 p.+VIII t.;+6+306 p.+VII t.; 4+470 p.+IV t.;4+445+1+1 p.+II t. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Corvina-kötés, egészen apró kopásnyomokkal a borítókon, egy lapon szakadás, három szennylapon hiánnyal, de alapvetően jó állapotban.

4 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : kozár_edit

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.