Books: Architecture, Art

Number of items: 110

Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Szövegközti, és egészoldalas képanyaggal, valamint egy kihajtható hasonmással illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr, kopott gerinccel és borítóval.+Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
16638.

1 000 HUF
Te csak most aludjál, Liliom... Fedák Sári emlékiratai. Szerk.: Bognár József. Bp., 2009., Magyar Ház. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16639.

"Te csak most aludjál, Liliom..." Fedák Sári emlékiratai. Szerk.: Bognár József. Bp., 2009., Magyar Ház. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.

1 600 HUF
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, enyhén kopott gerinc
16640.

1 200 HUF
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya I-II. Blaha Lujza életregénye Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly, valamint Horthy Miklós emléksoraival. Bp.,(1926), Helikon. Gazdag fekete-fehér és színes illusztrációkkal, mellékletekkel. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon-kötésben, az első kötetben hiányzó szennylapokkal, de egyébként jó állapotban.
16641.

1 600 HUF
Keserü Ilona, Pillantás az időbe, kiállítási katalógus, Szinyei Szalon, 1999. Keserü Ilona által dedikált! 85p. Színes és fekete-fehér reprodukciókkal. Kiadói papírkötésben.
16642.

2 400 HUF
13
Uzsoki András (szerk.): A Veszprém Megyei Múzeumok közleményei 10. Veszprém, 1971, k.n. + Kralovánszky Alán - Palágyi Sylvia (szerk.): A Veszprém Megyei Múzeumok közleményei 13. Veszprém, 1978, k.n. + Kralovánszky Alán (szerk.): A Veszprém Megyei Múzeumok közleményei 14. Veszprém, 1979, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Készült 600 példányban
16643.

2 000 HUF
Fajcsák Györgyi: Fehér Arany, Mohamedánkék és Hamvas Őszibarack. Kínai kerámiák a Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum gyűjteményében II. Bp., 2011, Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. 299p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16644.

1 000 HUF
Magyar művészek albuma. Első évfolyam. Bp., 1886, Ráth Mór. Hiányos, 9 kép a 10-ből. Egészvászon kötéses mappában.
16645.

1 000 HUF
Andy Warhol nyomatok. The Prints of Andy Warhol. Bp., 1991, Műcsarnok. A Műcsarnokban 1991. febuár 13 és március 24 között rendezett kiállítás katalógusa. Kiadói papírkötés, borítón apró sérüléssel.
16646.

1 000 HUF
Pamer Nóra: Art nouveau a belga építészetben. Bp.,1979., Műszaki. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16647.

2 000 HUF
Bakó Ferenc (szerk.): Az egri múzeum évkönyve IV-V. Eger, 1966, Vizy Ottó. + Bakó Ferenc (szerk.): Az egri múzeum évkönyve VII. Eger, 1970, Bakó Ferenc. + Szelesi Zoltán: Szeged képzőművészete. Móra Ferenc Múzeum évkönyve. Szeged, 1975, Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötésben, kiadói védőborítóban, szerző által dedikált.
16648.

2 000 HUF
16651.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF