Advertisement

Number of items: 114

cca 1950-1960 Mads Stage (1922-2004) dán művész illusztrációjával díszített angol, kacsás fémdoboz, jelzett, kopott, rozsdával, 9x7x5 cm/ Mads Stage (1922-2004) duck tin box, signed, made in England, worn, rusty, 9x7x5 cm/
12863.

1 000 HUF
cca 1974-1976 24 db magyar és német mirelit termék kartondoboza, csomagolása győri és miskolci hűtőházból
12864.

3 000 HUF
Fém és papír csokoládés, bonbonos doboz d: 16 cm, 17x7 cm
12865.

800 HUF
1907 Budapest, Független Magyarország, VII. évfolyam 64. szám. Könyvbe kötve, 198 p.
12866.

3 000 HUF
12867.

150 000 HUF
405,41
441,18
1942 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1942-es naptára, az utolsó lap leszakadt, 5 lap szélén, sarkán hiánnyal, elvált a mappától, plusz egy mappával, az első mappa üres, a második mappa hátoldalán hiánnyal.
12868.

1 000 HUF
Vegyes fém doboz tétel, 4 db, közte 1 db régi Suchard doboz, 2 db régi teás doboz és 1 db modern Unicum Szilvás doboz, változó állapotban, a régiek kopottak, rozsdásak, az egyik fedele sérült, az Unicum Szilvás dobozon horpadás, 17x10x10 cm, 20x16x12 cm, 12x24x13 cm, 19x11 cm
12869.

1 000 HUF
7 db klf régi fém doboz
12870.

7 db klf régi fém doboz

1 000 HUF
Össz. 9 db klf. régi és retró fém doboz (Hezolite rapid gyorsborotvakrém, Szeged paprika, Ceylon tea, stb.), kopott
12871.

3 000 HUF
cca 1860-1880 Pozsony, Schmidt Károly rézműves kétnyelvű, magyar és német hirdetése különféle fecskendezőkről, tűzoltók részére, Pozsony, Scheiber Alajos-ny., 29x44 cm
12872.

1 600 HUF
Vegyes külföldi söralátét tétel, kb. 300 db
12873.

1 800 HUF
Több ezer darabos magyar boroscímke gyűjtemény széesn rendezve, rendszerezve lapokon. Részben vizet kapott, de jó része menthető állapotban. Megtekintés ajánlott.
12874.

1 000 HUF
25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF